Akciový tovar

Testosterone Enanthate 300mg SWISSCHEM PHARMA

Testosterone Enanthate 300mg SWISSCHEM PHARMA
Testosterone Enanthate 300mg SWISSCHEM PHARMA
Výrobca: Swisschempharma
Kód produktu: SW
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


* Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Terapeutická aplikácia:

U chlapcov je používaný v spojení s terapiou zameranou na urýchlenie rastu, hypogonadizmus zapríčinený nedostatkom androgénov, u žien pri niektorých formách anémie

Popis:

Z dostupných informácii vyplýva, že sa jedná o prostriedok, ktorý je dopingovými konzumentmi zneužívaný ako čisto objemový anabolicko-androgénny steroid. Svojimi výstavbovými účinkami údajne predči aj tzv. hardsteroidy (oxymetholone, trenbolone, methandienone), ktoré sú považované za jedinečné pri zneužití zameranom na nárast brutálnej hmoty. Má silné androgénne pôsobenie s intenzívnou anabolickou aktivitou, ktoré vyvolávajú vysokú retenciu vody, nárast svalovej hmoty a excelentný vzrast silového potencionálu oceňovaný najmä medzi silovými dopingovými konzumentmi. Uvádzané sú aj vynikajúce regeneračné schopnosti, ktoré dosahujú vraj tak vysoké parametre, že ten, kto užíva testosterone enanthate môže po dvoch-troch hodinách od intenzívneho tréningu nôh, bez ťažkosti ešte absolvovať povedzme tréning chrbta. Spomínané sú aj vysoké stavy napumpovanosti. Zneužívaný je i športovcami, ktorí vplyvom dlhoročného ťažkého tréningu trpia chronickými bolesťami kĺbov a stavcov, na zmierenie týchto bolestí prejavujúcich sa práve pri cvičení. Za nadpriemerné výsledky dosiahnuté prostriedkom testosterone enanthate sa však musí zaplatiť vo forme neobvyklo bohatých negatívnych vlastností. Prostriedok veľmi ľahko aromatizuje, následkom čoho v dobe zneužitia sú veľmi časté tzv. feminizačné prejavy (obaľovanie sa tukom v bokoch, gynekomastia), prudko znižuje endogénnu produkciu testosterónu, bežný je vzrast krvného tlaku, akné na chrbte, hrudníku a ramenách, ktoré ale nastupujú často až po vysadení prostriedku. Samozrejmosťou je znížená spennatogenéza a miestami až neovládateľná agresivita. Zaujímavá je informácia o tom, že jeho negatívne pôsobenie na pečeň v porovnaní s orálne podávanými steroidmi je ale nepomerne nižšie.

Je rozpustný v oleji. Má silné androgénne pôsobenie s intenzívnou anabolickou aktivitou, ktoré vyvolávajú vysokú retenciu vody, nárast svalovej hmoty a sily. Uvádzané sú aj vynikajúce regeneračné schopnosti a vysoké stavy napumpovanosti. Prostriedok veľmi ľahko aromatizuje, následkom čoho sú veľmi časté feminizačné prejavy (obaľovanie sa tukom v bokoch, gynekomastia), prudko znižuje endogénnu produkciu testosterónu, bežný je vzrast krvného tlaku, akné ktoré ale nastupujú často až po vysadení prostriedku. Samozrejmosťou je znížená spermatogenéza a zvýšená agresivita. Jeho negatívne pôsobenie na pečeň je ale mierne.

Zneužívané dávky:

Napriek tomu, že sa jedná o dlhodobo pôsobiaci depotný prostriedok s účinkom 2-3 týždne, dopingoví konzumenti uprednostňujú výrazne kratšie intervaly medzi jeho aplikáciou. Z dostupných informácii je zrejmé, že časté sú kombinácie takmer so všetkými jestvujúcim anabolicko-androgénnymi steroidmi, pričom údajne vždy sú pokryté tie "správne" receptory zaručujúce efekt požadovaný dopingovým konzumentom.

Má dlhý half-life, preto sa užíva v dávkach 250-1500 mg raz za 4-7 dní. Užíva sa zvyčajne po dobu 6-8 týždňov. Taktiež sa nedoporučuje užívať ženám. Jeho detekčná doba je 3 mesiace.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Štítky: Enanthate
steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!