Akciový tovar

Clomid Anfarm 50mg/tab.

Clomid Anfarm 50mg/tab.
Clomid Anfarm 50mg/tab.
Výrobca: Grécko
Kód produktu: clomid
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


* Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Terapeutická aplikácia: slúži k vyvolaniu ovulácie u žien, ktoré majú problémy s otehotnením, liečenie špecifických porúch funkcie vaječníkov, mužská sterilita s oligoastenospermiou.

Popis: napriek tomu, že tento syntetický estrogén bol vyvinutý predovšetkým pre liečenie žien, muži - dopingoví hriešnici ho užívajú kvôli schopnosti účinne pôsobiť na zvyšovanie endogénnej produkcie testosterónu, pričom zvlášť účinný je vraj v spojení s anabolicko-androgénnymi steroidmi. Údajne už za 10-14 dní dokáže úplne normalizovať spermatogenézu a testosterónovú produkciu, silne narušenú práve užívaním anabolicko-androgénnych steroidov. Preto je jasné, že jeho čas prichádza práve na konci steroidových cyklov, alebo krátko po ich vysadení, najčastejšie v napojení na HCG. Napriek tomu, že clomifen citrat je estrogénom, podobne ako cyclofenil má len veľmi slabé pôsobenie a pri jeho nasadení dochádza k blokovaniu estrogénových receptorov pred výrazne silnejšie pôsobiacimi estrogénmi.
     Vedľajšie účinky sú opäť odstrašujúce - silné poruchy zraku, bolesti žalúdka, zvracanie, zvyšovanie hmotnosti, návaly horúčavy, nie sú vylúčené ani poruchy pečene.

Zneužívané dávky: z dostupných informácií vyplýva, že denná dávka sa pohybuje v rozsahu 50-100 mg, pričom maximum sa používa najviac 5 dní s následným poklesom dávky a vysadením. Prostriedok sa nezneužíva dlhšie ako 10-14 dní.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Štítky: CLOMIPHENE
steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!