Akciový tovar

METHANABOL CORE LABS

METHANABOL CORE LABS
Výrobca: CORE LABS
Kód produktu: 45688
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


* Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt
Terapeutické využitie:
Táto látka sa používa k obmedzeniu proteínového katabolizmu po popáleninách, po ťažkých operáciách, pri infekčných a horúčkovitých ochoreniach. Taktiež sa kombinuje s inými liekmi pri liečbe osteoporózy. U žien Pri liečbe karcinómov prsníka, pri Addisonovej chorobe. U detí sa využíva pri oneskorenom raste v puberte a kombinuje sa tiež s inými liekmi pri liečbe rôznych chronických ochorení.
 
Popis:
-Methandrostenolon (alebo tiež methandienon) je všeobecne známy pod označením Dianabol, čo je starý obchodný názov firmy Ciba pre 5 mg tablety methandrostenolonu. Ide v podstate o 17-alkylovaná derivát testosterónu s dvojitou väzbou medzi 1. a 2. uhlíkom. Viaže sa slabo na androgénne receptory a preto patrí medzi steroidy tzv II. typu. Kompenzuje to však dlhším polčasom rozpadu a slabou afinitou k SHBG. Dnes sa v naprostej väčšine prípadov vyrába v orálnych (tabletových) verziách; injekcia sa takmer nepoužívajú, pretože Dianabol je v nich aj tak 17-alkylované.
-Na trh bol uvedený v roku 1958 a bol vždy jedným z najpopulárnejších steroidov. Bol to vôbec prvý steroid používaný americkými atlétmi a bol tiež jediným všeobecne známym steroidom v USA až do 70. rokov. V roku 1982 však firma Ciba výrobu zastavila, pretože sa zistilo, že športovci sú jedinými ľuďmi, ktorí ho vo veľkej miere zneužívajú. Pretože však jej patent na túto látku už vypršal, vyrába ho dnes iné firmy pod inými obchodnými názvami. Dianabol sa v súčasnosti v lekárstve používa na liečbu nechutenstvo a stimuláciu proteosyntézy.
Anabolické účinky:
-Popularita Dianabolu pramení z jeho takmer okamžitého a veľmi silného anabolického efektu. Je to zďaleka najpopulárnejší steroid používaný športovci a mnohých z nich považovaný za najlepší steroid, ktorý bol kedy vyrobený. Nie nadarmo bol označovaný ako "Raňajky šampiónov". Pre vysokú retenciu vody zjavne nejde o steroid vhodný na rysovanie. Je však výborný na získanie sily a svalovej hmoty v objemovom cykle, zrejme druhý v tomto efektu za Anadrolem, avšak pri menšom výskyte vedľajších účinkov.
 
Vedľajšie účinky:
-Hoci sa Dianabol líši od boldenonu iba alkyláciou na 17. uhlíka, jeho vedľajšie účinky sú podstatne silnejšie a prejavujú sa hlavne v dávkach nad 20-30 mg / deň. Hoci jeho náchylnosť na aromatizáciu je slabšia ako u testosterónu, vzniknutý estrogén 17-alfa methylestradiol je oveľa potentnější ako estradiol. Retencia vody a vysoký krvný tlak sú teda dosť časté, a to už v nízkych dávkach. Užívanie Nolvadexu alebo Clomid počas cyklu tieto účinky minimalizuje. Dianabol je navyše 17-alfa alkylovaná zlúčenina, ktorá je celkom dosť toxická na pečeň. Zvýšenie hodnôt pečeňových testov sa objavuje pri dávkach nad 10 mg / deň. Hoci užívanie Dianabolu je spojené s všeobecne pozitívnymi pocitmi dobrej nálady, pri vysokom dávkovaní (nad 50 mg) môže dôjsť ku zvýšeniu agresie.
-Dianabol sa síce pôsobením 5-alfa reduktázy mení na veľmi potentný 5-alfa dihydromethandrostenolon, avšak táto reakcia prebieha v ľudskom tele len v zanedbateľnej miere. Dianabol je však sám o sebe celkom dosť androgénny, takže v niektorých prípadoch vzniká extrémne silné akné a dostavuje sa padanie vlasov. Navyše je dôležité upozorniť na fakt, že mnoho údajných Dianabolů z čierneho trhu v skutočnosti obsahuje vysoko androgénny Methyltestosterone.
-Užívanie Dianabolu tiež už po veľmi krátkej dobe narúša produkciu vlastných androgénov, takže po vysadení bežne zmizne aj 80-90% objemov a sily. Pouhých 15 mg / deň viedlo u športovcov po 8 týždňoch k poklesu telesného testosterónu o dramatických 69%. Ďalšie štúdie dokazujú 30-40% redukciu vlastného telesného testosterónu už po 10 dňoch užívania dávky 20 mg. Po skončení kúry je preto nutné použiť stimulátor tvorby testosterónu.
-Vzhľadom na relatívne krátky polčas účinku v tele (cca 4 hod), ktorý sa vo dni cvičenia ešte skracuje, sa odporúča jeho príjem 2-3krát denne, najlepšie s jedlom (pre zamedzenie prípadných žalúdočných ťažkostí). Ide o vhodnú drogu pre dopingové hriešnikov, pretože stopy methandrostenolonu miznú z krvi už po troch dňoch od konca kúry, z moču po zhruba 5 týždňoch.
 
Kombinácia:
-Dianabol je výborný v kombinácii s nandrolonu a methenolonem. Kombinácia Dianabol / nandrolon je považovaná za jednu z najefektívnejších vôbec. Je známe, že Arnold Schwarzenegger miloval kombinácii Dianabolu s Primobolan Depot. Pomerne bežná a veľmi účinná je kombinácia Dianabol / testosterón; prináša však už oveľa viac vedľajších účinkov. Kombinácia Dianabolu s oxymetholonem a stanozololem nie zmysluplná vzhľadom na to, že ide o steroidy rovnakého (II.) typu a Dianabol navyše silne zvyšuje pečeňovú toxicitu oxymetholonu. Užívatelia sú však presvedčení, že existuje istá synergie medzi Dianabolem a stanozololem. Cyklus Dianabol / testosterón / stanozolol je pomerne rozšírenou kombináciou pre nedočkavých steroidných nováčikov. Stanozolol býva spravidla zaraďovaný až na koniec cyklu ako skvalitňujúcich látka, zatiaľ čo Dianabol býva používaný ako "kickstart" na jeho začiatku.
-synonymá pre názov tejto látky sú Metandrostenolone (esterifikácia 17-OH), Dehydromethyltestosterone (modifikácia jadra), Metandienonum (alkylácia 17-uhlíka), teda sú to rovnaké látky s rovnakým počtom a rovnakou chemickou štruktúrou.
-terapeutická dávka sa pohybuje od 2 - 8 mg denne (maximálne po dobu 6 týždňov)
-silne zvyšuje protosyntézu, pomerne rýchlo zvyšuje telesnú hmotnosť a silu
-aromatizuje, zavodňuje
-už len dávka 10mg denne zvýši androgénno anabolickú činnosť v tele 5-násobne
-taktiež dávka 10mg denne dokáže znížiť kortizol o 50 - 70%
-maximálnu hladinu v krvi dosahuje približne 1-3 hodiny po podaní
-dávka 20mg denne dokáže znížiť tvorbu vlastného TST v tele po 10 dňoch takmer o 40 %
-v 80-tych rokoch sa robila štúdia, kedy bolo podávané cvičencom 100mg dianabolu denne po dobu 6 týždňoch. Pomerne vysoká dávka spôsobila zníženie tvorby TST o 40%. Hladina LH klesla asi o 80%, hladina GH a FSH približne o 33%. Priemerný svalový zisk predstavoval hodnotu 3,3 kg.
-pri užívani methadienonu ľudia opisujú akýsi naval dobrej nálady a pohody, to väčšinou platí v dávke do 30mg denne, vo vyšších dávkach a najmä nad 50mg denne sa už prejavuje agresivita...
-zvyšuje glykogenolýzu, teda užívanie methandionone zvyšuje tvorbu kyseliny mliečnej v tele a s ňou tiež tvorbu glykogénu, čo napomáha k zrýchleniu metabolizmu a lepšiemu využitiu sacharidov, čo samozrejme dokazuje do istej miery aj tuk spaľujúce schopnosti tejto látky.
-táto látka taktiež podporuje usádzanie vápnika v kostiach
-denná dávka len 10mg methandiononu pomerne dosť zaťažuje pečeň, pri dlhodobom užívaní methandionone (6 týždňov) sa pečeňové hodnoty zvyknú zhoršiť na istú maximálnu hladinu približne do 10 dní užívania, potom sa táto hladina zvykne udržiavať približne v rovnakách hodnotách až do konca vysadenia lieku, samozrejme ak berieme do úvahy užívanie konštantnej dávky.
 
Dávkovanie:
-Lekári zvyčajne predpisujú 2,5-10 mg denne. Efektívne dávkovanie u športovcov sa pohybuje zvyčajne medzi 15-30 mg / deň. Dávky nad 50-60 mg denne sú už nerozumné, ale sú známe prípady "športovcov", ktorí brali až 250 mg denne. Títo jedinci by si už rozhodne dopredu mali zabezpečiť darcu zdravých pečene. Dianabol nebýva užívaný ženami vzhľadom k jeho výrazne androgennímu účinku. Realisticky možno uvažovať maximálne len o 5 mg / deň.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!