Akciový tovar

Testosterone Undecanoate HILMA BIOCARE

Testosterone Undecanoate HILMA BIOCARE
Testosterone Undecanoate HILMA BIOCARE
Výrobca: HILMA BIOCARE
Kód produktu: 0142
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Terapeutické využitie:

Substitucná terapia pri mužskom hypogonadizme, pri endokrinne podmienenej impotencii a niektorých poruchách spermatogenézy, osteoporóza spôsobená nedostatkom androgénov.
 
Popis:
Injekčná forma Testosteronu Undecanoat  je na trhu ešte kratšiu dobu ako Undestor. Na rozdiel od Undestoru má Testosterone Undecanoate najdlší halflife zo všetkých anabolických steroidov. Pôsobí v tele 2 až 3 mesiace. 1 ampulka obsahuje 500mg testosterónu. Denne sa z esteru po dobu 3 mesiacov uvoľňuje denne 10 mg testosterónu čo je množstvo aké sa uvoľňuje zdravému mužovi aj prirodzene. To znamená že tento produkt pre "sypača" nemá veľký význam pretože väčšina "sypačov" dáva prednosť lacnejšej a účinnejšej forme testosterónu napr. (sustanon, omnadren). Dalo by sa povedať že Testosterone Undecanoate je rovnako účinné ako 1 ampula sustanonu každé 3 týždne, čo je veľmi malá dávka ktorá požadované výsledky neprinesie ale je to jedinečná vec nasadiť Testosterone Undecanoate po steroidovom cykle.
 
Terapeutické dávkovanie:
Testosterone Undecanoate sa podáva injekčne raz  každých 10 až 14 týždňov, aj keď po prvom injekčnom podaní sa môže vyžadovať ďalšia dávka už po 6 týždňoch, aby sa rýchlo dosiahla správna hladina testosterónu.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!