Akciový tovar

Clomiphene Citrate HILMA BIOCARE

Clomiphene Citrate HILMA BIOCARE
Clomiphene Citrate HILMA BIOCARE
Výrobca: HILMA BIOCARE
Kód produktu: 0156
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Terapeutické využitie: vyvoláva ovuláciu žien, používa sa pri liečbe rôznach porúch funkcie vaječníkov a pri liečbe mužskej sterility. 

Vlastnosti:

Nie je to anabolicko androgénny steroid, ide o syntetický estrogén, ktorý slúži predovšetkým na liečenie ženských chorôb. Muži ho ale používajú kvôli schopnosti zvýšiť endogénnu produkciu testosterónu. Dokáže normalizovať spermatogenézu a testosterónovú produkciu. Napriek tomu, že „clomid“ je syntetický estrogén, paradoxne účinkuje aj ako slabý antiestrogén. Je to tým, že vykazuje len nízke estrogénne účinky a tak blokuje v receptoroch silnejšie estrogény, ktoré vznikajú napr. aromatizáciou steroidov. „Clomid“ je omnoho slabšou látkou ako tamoxifen, pre porovnanie 150mg „clomidu“ = cca 20mg tamoxifenu. Preto v prípade preventívy voči gynekomastii je lepšie použiť iné latky, než „clomid“. K vedľajším účinkom patria silné poruchy zraku, bolesti žalúdka, zvracanie, zvyšovanie hmotnosti, návaly horúčavy, je mierne hepatoxický. 

Dávkovanie:

Jeho half-life je 5-7 dní. Z dostupných informácií vyplýva, že denná dávka sa pohybuje v rozsahu 50-300 mg. Často spomínané je dávkovanie v PCT 300mg v prvý deň, potom 10 dní po 100mg denne, a posledných 10 dní po 50mg denne. Tablety sa užívajú buď 1 až 2 krát denne.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!