Akciový tovar

Provigil 5000 IU

Provigil 5000 IU
Výrobca: Svizera, India
Kód produktu: 097
Dostupnosť: Nie je momentálne dostupný

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

 

Používa sa na vyvolanie ovulácie u žien a na liečbu atrofie semenníkov u mužov.

Vlastnosti:

Nepatrí medzi anabolicko androgénne steroidy. Ide o prírodný proteínový hormón, ktorý produkuje placenta tehotnej ženy. Získava sa z moču tehotných žien, pretože z krvi sa dostáva do moču prostredníctvom obličiek. U žien sa HCG používa k vyvolaniu ovulácie a taktiež napomáha k produkcii estrogénov. HCG je pre mužov zaujímavé tým, že povzbudzuje produkciu androgénnych hormónov (testosteron), teda dokáže rýchlo a dostatočne zvýšiť vlastnú produkciu testosteronu v tele. HCG síce stimuluje tvorbu vlastného testosteronu, ale nevyvoláva však jeho znovuobnovenie do normálu. Táto látka vyvoláva gynekomastiu, preto je nutné popri HCG užívať aj tamoxifen. Ďalšími vedľajšími účinkami sú časté erekcie a zvýšené sexuálne libido. Taktiež sa vyskytuje akné a občasné zadržiavanie vody. HCG môže u mladých ľudí vyvolať predčasné ukončenie rastu kostí. Časté výkyvy nálad spolu s vysokým krvným tlakom tiež nie sú výnimkou. Prejavuje sa aj častá nevoľnosť, niekedy aj zvracanie. HCG ináč v niektorých prípadoch dokáže potlačiť zväčšenie prostaty.

Dávkovanie:

Half-life je približne 4-5 dní. HCG sa dávkuje dvoma spôsobmi, buď 10 dní pred ukončením kúry alebo a po kúre a to v dávkach od 1500-300iu každé 4-5 dní po dobu 2-3 týždňov. (podľa toho čo si môžete zaobstarať, u HCG ale platí, čím nižšie dávky, tým lepšie.... pretože napr. 5000iu je zbytočne veľa).Vždy sa ale užíva spolu s tamoxifenom clomidom alebo cyclofenilom, ktorý by sa mal brať ešte aspoň 2 týždne po vysadení HCG.

Ako si vďaka HCG udržať bezproblémový sexuálny život?

Cieľom každej PCT je istým spôsobom dať si pauzu od AAS, naštartovať tvorbu vlastného TST, zdvihnúť sex.libido a udržať čo najviac nadobudnutých prírastkov a to bez nepriaznivých dopadov na pečeň, obličky a cholesterol. Čo je ale dosť veľký problém, kedže PCT zvykne byť často krát viac toxická ako samotná AAS kúra.

SERM, teda selektívne modulátory estrogénových receptorov ako clomid a tamoxifen stimulujú produkciu testosterónu v tele. Najvnošie štúdie ale poukazujú aj na opačný efekt užívania týchto látok. Clomid síce zvýši produkciu TST v tele, ale zníži sex.libido, ako je to možné? Vysoké dávkyclomidu telu dávajú falošný signál vysokej hladiny estrogénu v tele a tým pádom vzniká nepriaznivá hormonálna nerovnováha, ktorá znižuje sex.libido napriek zvýšenému TST. Taktiež clomid a tamoxifen sú silne toxické pre pečen, ale zároveň aj pre oči. Tamoxifen je ale toxickejší ako clomid pre pečeň, ale čo sa týka toxicity očí, tu je silnejší clomid.

Čo preto navrhujem? Navrhujem nízke dávky týchto SERM, aby sa ich negatívne vedľajšie účinky neprejavili, pretože aj testy poukazujú na to, že dávka 20 mg tamoxifenu v rámci zvýšenia produkcie TST pôsobí takmer rovnako ako dávka 10 mg, preto nevidím dôvod ísť dokonca 30 mg tamoxifenu denne.

Ďalšími látkami, použivanými v PCT sú inhibítory aromatázy a to najmä exemestan a anatrozol, ktoré dokážu veľmi extrémne znížiť hladinu estrogénu v tele. Bohužiaľ ale aj ich dlhodobé užívanie prináša zo sebou negatívne dôsledky a to bolesť kĺbov, ktorá sa v kúre nezvykne prejavovať, ale skôr v PCT, zároveň tiež prispievajú k srdcových chorobám a to najmä tým, že dokážu narušiť hladinu cholesterolu pomerne dosť výrazne. Dokážu silne naštartovať aj produkciu TST v tele, bohužiaľ ale treba vedieť vystihnúť dobu ich užívania, pretože ich dlhodobé užívanie prináša opačný efekt, pretože kriticky nízka hladina estrogénov nedovolí telu produkovať dostatok TST.

Myslím, že každému je jasné, že počas užívania AAS telo vypína funciu semenníkov, ktoré sa zvyknú počas kúry zmenšovať, čím dlhšie trvá kúra, tým semenníky ťahšie reagujú na podnet mozgu aby znovuobnovili tvorbu vlastného TST. To je často krát dôvod, prečo niektorí nikdy nenaštartujú tvorbu vlastného TST na pôvodnú hodnotu, kedže ich semenníky sú zmenšené a rezistentné voči signálom z mozgu.

Dôležité je vedieť, že užívanie HCG v PCT vám taktiež nepomôže, ak sa tento proces už zanedbal. Preto novým a naozaj super spôsobom ako sa tomuto problému vyhnúť je užívanie HCG počas cyklu, ktoré potom nie je nutné užívať v PCT

Takže ako zostaviť PCT, ktorá bude minimálne toxická ale zároveň dostatočne silná?

Najlepšie je užívať HCG počas cyklus, čo stále do istej miery podnieti semenníky pracovať, a teda zabráni ich zmenšeniu.

Najideálnejšie je užívať HCG počas cyklu a to v dávkach 250 iu dva každý 3-5 deň. Dôležité je ale používať tamoxifen v nízkych dávkach, alebo exmestan, poprípade anastrozol pre kontrolu estrogénov, samozrejme všetkov nízkych dávkach.

HCG je potom nutné vysadiť cca 2-3 týždne pred koncom kúry, a do PCT je potom potrebné nasadiť nízke dávky tamoxifenu (nie viac ako 10mg), alebo clomidu (ne viac ako 25mg), alebo ich kombinácia

Zároveň je vhodné užívať prepotlačenie kortizolu 800mg fosfatidylserínu

Ako podávať injekciu?

Pred použitím je potrebné suchý prášok rozpustiť pomocou rozpúšťadla z druhej ampulky. Injekcia sa podáva pomaly do svalu (napr. do hornej časti sedacieho svalu, do stehna alebo do ramena) alebo pod kožu (napr. do brušnej steny).

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!