Akciový tovar

Mesviron 25 Genesis

Mesviron 25 Genesis
Mesviron 25 Genesis
Výrobca: Genesis Singapur
Kód produktu: 066
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

 

Je v podstate perorálne aktívny DHT derivát, ktorý bol objavený v roku 1960. 

Terapeutické využitie: pri mužských hypogonadizmoch spôsobených nedostatočnou tvorbou testosterónu, chorobné stavy vyžadujúce podporu anabolizmu telesných bielkovín, mužské osteoporózy. 

Vlastnosti: 

Nie je to steroid, jedná sa o androgénny prostriedok, ktorý sa užíva kvôli antiestrogénnym vlastnostiam. Na rozdiel od tamoxifenu, ktorý iba blokuje estrogénové receptory, mesterolon zabraňuje priamo aromatizácii a tým potláča vznik estrogénov. Pri užívaní tohto lieku sa udávajú aj nejaké tie svalové prírastky, aj keď sú minimálne, ide viacmenej o svalovú tvrdosť a hustotu. Je iba mierne hepatoxický pre pečeň či obličky, keďže sa nejedná o C17-alfa-alkylovanú látku. Mesterolon neovplyvňuje tvorbu vlastného testosterónu. Táto látka nestimuluje telo k produkcii testosterónu, používa sa len ako látka, ktorá sa používa na kompenzáciu nedostatku prirodzených mužských androgénov. Pri užívaní tohto lieku je riziko dlho pretrvávajúcich až bolestivých erekcií, vtedy je nutné dávku znížiť. Ďalšími vedľajšími účinkami sú vypadávanie vlasov a zväčšenie prostaty, tiež môže zvyšovať krvný tlak. Ako je známe, androgénne receptory sa nachádzajú tak ako vo svalových, tak aj v tukových bunkách, preto užívanie mesterolonu spolu s testosterónom podporuje rast svalov ale zároveň aj stratu tuku. Mesterolon spolu s testosterónom vytvárajú synergetický efekt v oblasti rastu svalov a spaľovania tukov, teda znásobuje sa anabolický efekt, prostredníctvom podpory lepšieho vstrebávania voľného testosteronu. 

Dávkovanie:

Half-life = 12 hodín. Denné dávky sa pohybujú od 25-200mg. Často krát sa užíva počas celej kúry 1 tableta denne, alebo ku koncu kúry, teda posledné 4 týždne, práve kvôli hore spomínanému synergetickému efektu spolu s testosterónom. V PCT sa veľmi často užíva spolu s tamoxifenom, systémom pyramídy smerom nadol od 3 tab prvý týžden, 2 tab druhý týžden a 1 tab posledný týžden. Tých variácií je samozrejme viac, záleží od steroidovej kúry. Jeho detekčná doba je 5-6 týždňov.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!