Akciový tovar

Oxandrolone 10mg DNA Laboratory

Oxandrolone 10mg DNA Laboratory
Výrobca: DNA Laboratory
Kód produktu: 99976
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


* Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Terapeutické využitie:

Používa sa na urýchlenie rastu u detí a preventívny prostriedok pred osteoporózou u žien, taktiež na podpornú liečbu pri ochorení AIDS.
 
Popis:
Má slabé androgenne účinky, teda spôsobuje veľmi silné prírastky na sile ale bez nadmerného zvýšenia hmotnosti, pretože nevyvoláva v tele takmer žiadne zadržiavanie vody. Oxandrolone sám o sebe nespôsobuje kvalitatívne významnú zmenu svalovej hmoty. Podľa najnovších štúdií ale získaná hmota sa udržuje dlhodobo. Nearomatizuje ani pri vyššom a dlhodobejšom užívaní. Táto látka pri krátkodobom a nízkom užívaní neovplyvňuje endogénnu produkciu testosteronu. Pri dlhodobom užívaní je ale bežným javom atrofia semenníkov. (Štúdia ukázala že po dobu 12 týždňov pri užívaní 80mg denne sa potlačila endogénna tvorba testosteronu o 67%).
Oxandrolon je veľmi populárny steroid. Firma Searle ho uviedla na americký trh pod označením Anavar v roku 1964. Oxandrolon požíval po dve desaťročia veľkú popularitu, kým nebola jeho produkcia zastavená (1.6.1989). Dnes je oxandrolon legálne vyrába len v niekoľkých krajinách, a to len vo forme tabliet s veľmi nízkym obsahom účinnej látky.
Štrukturálne ide o 17-alkylované derivát DHT, ktorý je medzi steroidmi unikátny substitúciou (nahradením) 2. uhlíka na A-kruhu kyslíkom (O). Táto drobná chemická zmena zabraňuje arómy a celkovo robí z oxandrolonu jeden z najmenej androgénnych steroidov s minimálnymi vedľajšími účinkami.
 
Vedľajšie účinky:
Vedľajšie účinky oproti iným látkam sú o dosť slabšie, najčastejšie sa spomína akné a ma dosť silný vplyv na zažívací trakt (pri vyšších dávkach), teda pri užívaní oxandrolonu sa často spomínajú pravidelné hnačky. Ako jeden z mála steroidov podporuje zmnoženie svalových myofibríl, najmä pri dlhotrvajúcich cykloch okolo 2-3 mesiacov. Je Vhodný predovšetkým do druhej polovice cyklu, ale dá sa použiť aj na celý. Účinnosť na pozitívnu dusíkovú bilanciu je i v minimálnych množstvách. Podporuje tvorbu kreatinfosfátu a zvyšuje jeho zásobu vo svale. Je vhodný predovšetkým do diety, ale taktiež aj do objemu. Tlmí pocit hladu a podľa najnovších štúdií má aj mierne tukspaľujúce účinky. Jedna sa o 17 - alfa – alkylovaný preparát, čiže je toxický pre pečeň, ale nie je to žiaden extrém (štúdie, kde sa podával oxandrolon každý deň v množstve 20mg po dobu 12 týždňov sa zaznamenal minimálny vplyv na zvýšenie pečeňových hodnôt).
Pretože oxandrolon je derivátom dihydrotestosterónu, vôbec nearomatizuje a nespôsobuje teda mäkký vzhľad svalstva, oduté vzhľad alebo gynekomastiu u mužov. Tiež androgénne efekty sú minimálne, a to aj u citlivých jedincov. Možno povedať, že v bežných dávkach nemá oxandrolon prakticky žiadne viditeľné vedľajšie účinky. Pretože neprodukuje náhle prírastky svalstva, je vhodný pre užívateľa s potenciálnym rizikom vyššieho krvného tlaku. Oxandrolon môže niekedy spôsobovať nadúvanie a vracanie, ak je podávaný s jedlom. Niektorí používatelia tiež uvádzajú nevoľnosť, ak užívajú oxandrolon samostatne.
Užívanie tohto slabého androgénu je celkom rozšírené u žien. U žien požívajúcich 5 mg oxandrolon denne neboli pozorované takmer žiadne známky maskulinizácii. Väčšina žien začína na jednej tablete denne a dávky zvyšuje až na 3 tablety. Dávka 5 mg sa ukázala byť ako optimálne. Prvými známkami virilizácia je zvýšené ochlpenie, zhrubnutie hlasu, akné, zmenšenej libido či zväčšenie klitorisu. Ak sa niektorý z týchto príznakov vyskytne, ženy by mali užívanie oxandrolon okamžite ukončiť.
Je často uvádzané, že oxandrolon ani vo vysokých dávkach nespôsobuje potlačenie prirodzených hladín androgénov, však táto informácia sa nezakladá na pravde. Ako každý steroid znižuje hladinu telesného testosterónu, hoci v menšej miere ako u iných steroidov. Dvanásť týždňov na 20-40 mg / deň môže viesť k cca 45% redukcii telesného testosterónu. Pri užívaní 80 mg / deň za rovnakú dobu klesol telesný testosterón o 66%!
 
Anabolické účinky:
-Oxandrolon nie je vhodný pre naberanie objemov, skôr pre silu a svalovú tvrdosť, pretože podporuje myofibrilárnych hypertrofiu a stimuluje zásoby kreatínfosfátu. Niektorí powerlifteri tvrdia, že ide o steroid číslo 1 pre naberanie sily bez zvyšovania telesnej hmotnosti a nadmernej retencie vody. Rozvoj svalovej hmoty postupuje pomaly, ale jedná sa o vysoko kvalitné svalovinu. Oxandrolon je preto široko používaný powerliftermi, ktorí chcú zvýšiť silu, ale zostať vo svojej hmotnostnej kategórii. Je tiež dobrou voľbou pre pri rysovanie, kedy nie je účelom priberanie váhy. Je oceňovaný ako veľmi dobrý "spaľovač tuku". Často je možné vidieť niekoľko kulturistov užívajúcich oxandrolon dva mesiace pred súťažou. Je tiež doporučovaný pri stavoch katabolizmu či strate aktívnej telesnej hmoty súvisiace s AIDS, rakovinou, osteoporózou a hepatitídou.
-Názory na anabolické účinky oxandrolonu sú ovplyvnené jeho nízkou koncentráciou v tabletkách a vysokou cenou, ktorá sťažuje užívanie vysokých dávok. Športovci často užívajú len cca 20 mg denne, čo je v porovnaní s dávkami u iných steroidov veľmi málo. Pre dostatočný účinok sa pritom odporúča 40-80 mg / deň.
 
Dávkovanie:
Odporúčané dávkovanie je 30mg až 100mg denne po dobu 6-12 týždňov. Halflife = 9 - 12 hodín. Teda dávky sa zvyknú rozdeliť na 2x do dňa a to ráno ráno a podvečer. V tele sa drží cca 30 dní.
Hoci oxandrolon sám o sebe neprodukuje veľké prírastky svalstva, môže zvýšiť efekt iných steroidov. Môže byť výborný v spojení s vysoko androgénnymi steroidmi typu Dianabolu alebo testosterónu. V spojení s inými nearomatizujícími steroidy (stanozolol, methenolon) je vhodný na silu a tvrdosť svalstva. Pokiaľ je požadovaný objem, ale užívateľ nemiluje injekcie, môže sa kombinovať s nízkymi dávkami oxymetholonu (25-50 mg / deň) alebo Dianabolu (10-20 mg / deň). K oxymetholonu je však všeobecne lepšie používať injekčné steroidy, pretože pridanie perorálnych dramaticky zvyšuje jeho pečeňovú toxicitu.

Oxandrolon je vzhľadom k svojej bezpečnosti zvlášť vhodný pre atlétov nad 40 rokov. U tých sa odporúča kombinácia 25 mg oxandrolonu s orálnym testosterónom (Andriol, Undestor; v dávke okolo 240-280 mg denne). To isté aj u steroidných nováčikov. Orálny testosterón je však všeobecne dosť slabý

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!