Akciový tovar

Halotestin Tablets Genesis 50 tabs

Halotestin Tablets Genesis 50 tabs
Halotestin Tablets Genesis 50 tabs
Výrobca: Genesis Singapur
Kód produktu: 044
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

 

Bol vyvinutý v roku 1957. Používa sa pri liečbe oneskorenej puberty u mužov, v liečbe rakoviny prsníka u žien.
 
Popis:
Je silný androgén, ale má iba mierne anabolické účinky. Užíva sa orálne. Výraznou mierou prispieva k získaniu svalovej tvrdosti a sily. Svalové prírastky sú mierne.Využíva sa najmä v silových a bojových športoch. Pri dávkach do 20mg nezadržiava vodu takmer vôbec. Je veľmi hepatoxický, má veľmi veľa vedľajších účinkov, teda akné, krvácanie z nosa, bolesti hlavy, problémy s trávením, silné zníženie produkcie vlastného testosterónu, nárast agresivity, vypadávanie vlasov. Gynekomastia a vysoký krvný tlak sa vyskytujú iba pri vysokom dávkovaní. Používa sa najme v diéte.
 
Fluoxymesteron, známejšej pod obchodným názvom Halotestin, JE odvodený od testosterónu pridaním metylovej skupiny CH3 Na 17. Uhlík, hydroxylové skupiny OH Na 11. Uhlík fluóru (F) Na 9. Uhlík. Prvýkrát bol popísaný v ROKU 1956.
 
-Fluoxymesteron, známejšej pod obchodným názvom Halotestin, je odvodený od testosterónu pridaním metylovej skupiny CH3 na 17. uhlík, hydroxylové skupiny OH na 11. uhlík a fluóru (F) na 9. uhlík. Prvýkrát bol popísaný v roku 1956.
 
-Fluoxymesteron nemá medzi anabolickými steroidmi vážnu konkurenciu čo sa týka extrémne hepatotoxicity. Je to vôbec najškodlivejšie z bežne užívaných steroidov. Na chrbát mu dýchajú len oxymetholon a Methyltestosterone. Užívatelia fluoxymesteronu môžu pozorovať hlavne veľký vzrast agresivity a tiež zvýšenie počtu červených krviniek. Používajú ho iba siloví športovci, pretože fluoxymesteron zvyšuje silu bez zväčšenie svalovej hmoty (vôbec nearomatizuje), a kulturisti ho berú na zlepšenie tvrdosti svalstva. Absencia aromatizácie (vďaka skupine OH) je však slabou výhodou, ak si uvedomíme, že mnoho športovcov užívajúcich nekontrolovateľne fluoxymesteron skončilo na oddeleniach intenzívnej starostlivosti. Vplyvom 5-alfa reduktázy sa fluoxymesteron tiež veľmi ochotne konvertuje na potentný androgény, ktoré spôsobujú silné akné a padanie vlasov. Už v nízkych dávkach silne potláča tvorbu telesného testosterónu.
 
-Rozumná dĺžka cyklu je 4 týždne (maximálne 6) a relatívne bezpečná dávka iba 10-20 mg denne. Športovci užívajú 20-40 mg. Počas cyklu je vhodné brať prostriedky na ochranu pečene a po jeho skončení absolvovať pečeňové testy. Jeho detekčná doba sú asi 2 mesiace.
 
Spôsob užívania:
Má pomerne krátky half-life = 9,5 hodín. Užíva sa zvyčajne 2 krát denne v maximálnych denných dávkach 20-40mg. Doba jeho užitia by nemala presiahnúť 4-6 týždňov. Detekčná doba = 2 mesiace.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!