Akciový tovar

Testosterone Compound Genesis

Testosterone Compound Genesis
Testosterone Compound Genesis
Výrobca: Genesis Singapur
Kód produktu: 025
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

 

Zloženie:
-testosterone propionate (30 mg) 
-testosterone phenylpropionate (60 mg) 
-testosterone isocaproate (60mg) 
-testosterone decanoate (100 mg)
 
Terapeutické využitie:
Substitučná liečba testosterónom u hypogonadizmu mužov a osteooeróze
 
Popis:
Na základe správne zladeného zloženia vykazujú jednotlivé komponenty synergický efekt. Takže vďaka propionátu vás Sustanon rozbehne behom jedného dňa a decanoát vám zaistí až trojtýždňovú aktivitu. Čiže oceňuje sa efektivita a čas pôsobenia, pretože vzhľadom na zloženie a množstvo účinných zložiek je preparát efektívny i počas niekolkých týždňov. Sustanon má výrazný androgénny efekt, ktorý sa spája so silným anabolickým účinkom.
 
Vedľajšie účinky:
Sustanon potláča endogénnu produkciu tesosterónu. Retencia tekutín a solí, či riziko gynekomastie sú častým prejavom jeho užívania. Užívateľ môže časom registrovať bežné, androgénne podmienené, vedľajšie účinky ako akné, mastná pleť, agresivita, zvýšené vypadávanie vlasov, zvýšenie libida, zníženie produkcie vlastných hormónov.
Ďalšie vedľajšie účinky závisia na citlivosti jedinca a sú podobné ako pri testosterón enantáte, len sa nevyskytujú tak často, resp. nie tak silno. Poškodenie pečene je nepravdepodobné, avšak pri veľmi vysokom dávkovaní môže dôjsť k posunu pečeňových hodnôt, ktoré sa po vyadení samé normalizujú.
 
Dávkovanie:
Doba jeho pôsobenia je 21 dní. Najčastejšie býva zneužívaný v objemovom období, kedy už pri nízkych dávkach dokáže krátko po zneužití výrazne zvýšit silový potenciál za súčasného podstatného nárastu svalovej hmoty. Používa na celý cyklus, alebo jeho prvú polovicu. Dávkuje sa raz za 4-7 dní od 250 až po 1500mg týždenne. Užíva sa po dobu 8-12 týždňov.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!