Akciový tovar

Omnadren® 250

Omnadren® 250
Omnadren® 250
Výrobca: Jelfa S.A., Poľsko
Kód produktu: 022
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

OMNADREN® 250 - extrémne naberanie svalovej hmoty. Veľký objem, až niekoľko kilogramov za štyri týždne. Najúčinnejší injekčný testosteronový preparát pre objemové obdobie.

Zloženie:
-testosterone propionate 30 mg
-testosterone phenylpropionate 60 mg
-testosterone isocaproate 60 mg
-testosterone decanoas 100 mg
 
Popis:
Omnadren môžeme označiť ako štvorzložkovvý testosterón. Štyri rôzne účinné látky sú navzájom tak zladené, že zaisťujú dlhú dobu pôsobenia v tele. Z týchto dôvodov ho mnohí porovnávajú sa Sustanon. Toto porovnanie nie však príliš na mieste, pretože medzi týmito preparátmi existujú skutočne veľké rozdiely, pretože v nich nie sú použité všetky rovnaké účinné látky.
 
Vedľajšie účinky:
Užívanie je späté s veľmi silnou retenciou vody, teda nadobudnuté výsledky sa prejavia vo forme oblého a naliatého svalstva. Užívateľ omnadrenu sa veľmi dobre pozná práve vďaka často spomínanému extrémnemu zavodneniu. Pojem "omna-lebka" nevznikol z dôvodu hroziaceho nebezpečenstva, ale kvôli rýchlemu a dobre viditeľnému zadržiavanie vody v tvári. Výrazné androgénne komponenty omnadrenu sú spojené s vysokými anabolickými účinkami. Omnadren ľahko aromatizuje. Pomocou omnadrenu dosiahnuté prírastky po jeho vysadení z väčšej časti opadnú, rovnako ako u testosterónu. Omnadren vyvoláva podobné vedľajšie účinky ako každý iný testoterón. Okrem vysokej retencie vody sa objavuje silné akné a citeľne sa stupňujúca agresivita niektorých užívateľov. Nadmerne silné akné sa pripisuje na účet samotného omnadrenu. Nejde pritom o žiadne hnisajúce vredy, ale o veľké množstvo malých pupienkov, ktoré budia skôr dojem alergické vyrážky. Toto akné sa objavuje na hornej časti ramien, ramenách, prsiach, chrbte a tvári.
 
Dávkovanie:
Doba jeho pôsobenia je 21 dní. Najčastejšie býva zneužívaný v objemovom období, kedy už pri nízkych dávkach dokáže krátko po zneužití výrazne zvýšit silový potenciál za súčasného podstatného nárastu svalovej hmoty. Používa na celý cyklus, alebo jeho prvú polovicu. Dávkuje sa raz za 4-7 dní od 250 až po 1500mg týždenne. Užíva sa po dobu 8-12 týždňov.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!