Akciový tovar

Stanozolol LA®

Stanozolol LA®
Stanozolol LA®
Výrobca: LA PHARMA (Thajsko)
Kód produktu: 019
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Stanozolol Bol vyvinutý v roku 1959 a schválený FDA na humánne použitie. Je dostupný v tabletovej podobe, určený pre humánne využitie, ale aj v injekčnej podobe určený väčšinou len pre veterinárne využitie. V rámci terapeutického využitia v tabletovej forme je používaný u ľudí na liečbu anémie(nízky počet červených krviniek), dedičného angioedému (opuchy) a tiež pri kontrole liečby prsníkov už žien. Jeho terapeutické dávky v tabletovej podobe sa pohybujú v rozmedzí 2 až 12 mg denne. Najčastejšie sa ale využívajú dávky 2 až 6 mg denne. Používal sa nie len na liečbu dospelých ľudí, ale aj na liečbu detí na podporu rastu a chuti do jedla. 

U zvierat sa používa injekčná forma na podporu rastu svalov, na zvýšenie produkcie červených krviniek a hustoty kostného tkaniva, taktiež na stimuláciu chuti do jedla u oslabených zvierat po operáciách.
V športe sa začal zneužívať okolo roku 1980. Rýchlo sa stal jedným z najobľúbenejších AAS zneužívaný najmä atlétmi a šprintérmi.
 
Charakteristika:
Ide o DHT derivát s miernym androgénnym (ani nie 1/3 v porovnaní s TST) a výraznejším anabolickým pôsobením (3 krát viac v porovnaní s TST). Jeho užívanie prináša nárast sily, tvrdej a kvalitnej svalovej hmoty bez akejkoľvek vodnej retencie. Preto sa s obľubou používa najmä v cykloch zameraných na kvalitu. Tento AAS bol dlhé roky veľmi podceňovaný v rámci anabolického účinku, ale čo je ešte horšie, bol podceňovaní predovšetkým z hľadiska zdravotných následkov. Dnes je k dispozícii celá škála správ, ktorá nás informuje o nespočetne veľkom množstve nežiaducich účinkov stanozolu. 
 
Stanozol zvyšuje: 
Silu, tvrdosť a hustotu svalov
Hladinu červených krviniek, čím zlepšuje prekrvenie (pumpovaci efekt počas tréningu)
Protosyntézu (injekčná forma je v tomto procese o 50% viac účinnejšia oproti tabletovej)
Hladinu lymfocitov (druh bielych krviniek), čím následne zvyšuje imunitu 
Môže zvyšovať hladinu prostaglandínu (čo je priaznivý jav podporujúci prekrvenie a lepšie zrážanie sa krvi)
Extréme hladinu LDL cholesterolu (zlého cholesterolu)
 
Stanozol znižuje:
Hladinu kortizolu (čo má priaznivé antikatabolické účinky)
Účinok progesterónu (ženský hormón), pretože sa viaže na ich aktívne receptory
Výrazne oproti iným DHT derivátom hladinu SHBG v tele, tým zvyšuje množstvo voľného TST v krvi a práve táto vlastnosť ho predurčuje na jeho užívanie v druhých poloviciach kúry k zvýšeniu anabolického efektu. (Vysvetlenie = veľká časť voľného TST v tele sa viaže na SHBG a tým sa znižuje jeho anabolické pôsobenie, vďaka DHT derivátu, ktorým stanozol je, sa ale zníži hladina SHBG a tým zabezpečí lepšiu účinnosť TST, čím sa následne zvýši anabolický efekt kúry. Preto sa odporúča po cca štyroch až šiestich týždňoch kúry užívať DHT derivát). Ďalšou zaujímavosťou je, že orálne podávaný stanozol už pri dávke 0,3mg/kg hmotnosti znižuje SHBG o 50%. Ale injekčne podávaný stanozol znižuje SHBG pri rovnakej dávke iba o 11%. Hladinu lipoproteínov (čo má nepriaznivý vplyv na cholesterol, výsledok je nízka hladina HDL cholesterolu)
Tvorbu endogénneho TST, radí sa medzi AAS, ktoré znižujú tvorbu vlastného TST mierne. 
 
Vedľajšie účinky:
Tablety sú 17-alfa-alkylované, a predstavujú strednú záťaž pre pečeň v porovnaní s inými druhmi AAS. Niektoré štúdie, samozrejme v terapeutických dávkach preukazujú, že ani jeho dlhodobé užívanie nespôsobuje výrazne výkyvy pečeňových hodnôt. Samozrejme dávky v kulturistickom ponímaní sú podstatne vyššie, so zvyšujúcou dávkou teda toxicita bude stúpať. Jedna štúdia, kde sa užívalo 12 mg stanozolu denne počas 7 mesiacov nonstop, nepreukázala žiadne štatisticky významne zvýšenie pečeňových enzýmov. 
Nearomatizuje na estrogény, preto vedľajšie účinky spojené s estrogénnym pôsobením ako sú vznik gynekomastie, nadmerná retencia vody a obaľovanie sa tukom nezvyknú byť problémom.
Pri užívaní stanozololu sa často hovorí o vypadávaní vlasov a po vysadení, v závislosti od citlivosti, vzniká mierne akné, predovšetkým ale u injekčného stanozolu.
Ostatné androgénne podmienené vedľajšie účinky sa objavujú najmä pri vysokom dávkovaní a prejavujú sa kŕčmi, bolesťami hlavy, a extrémnou zmenou v HDL a LDL hodnotách cholesterolu. Už len 6mg stanozololu denne počas 6 týždňoch dokáže znížiť hladinu HDL o 33% a zvýšiť LDL o 29%. Výnimočne môže dôjsť k zvýšeniu krvného tlaku. Práve kvôli jeho zlým dopadom na cholesterol je dobré užívať spolu s ním aj prípravky priaznivo ovplyvňujúce cholesterol (3 omega mastné kyseliny a Lecithin). Ďalšia štúdia sledovala aký vplyv bude mať jedna 50 mg-vá dávka injekčného stanozolu na lipidový profil, výsledkom bolo zvýšenie zlého a zníženie dobrého cholesterolu a trvalo až 4 týždne kým hladiny vrátili do normálu. 
Podporuje vznik srdcovej hypertrofie.
Síce jeho užívaním sa zvýši hladina kolagénu v tele, čo ale vedie k zmene kolagénových vlákien, čo môže mať za následok krehnutie šliach a rýchlejšie opotrebovanie svalov. V praxi sa často uvádza, že pri jeho užívaní vznikajú naozaj problémy s bolesťami kĺbov a šliach. 
Taktiež ako všetky ostatné AAS, aj stanozol má vplyv na zníženie tvorby vlastného TST a to dosť výrazne, než sa dlhodobo tvrdilo. Dávka 10 mg denne už po 14-tich dňoch užívania dokáže znížiť tvorbu endogenného TST v priemere o 55%.
Užívanie tabletovej formy stanozolu spôsobuje často krát aj tráviace problémy a bolesti žalúdka.
Časté a naozaj nepríjemné bolesti hlavy nie sú ničím výnimočným, skôr ale pri vyšších dávkach.
 
Spôsob dávkovania:
Účinná látka nie je rozpustná v oleji, ale vo vode (biely roztok). Všeobecne je považovaná za účinnejšiu formu ako forma orálna. Často krát spôsobuje bolesti počas aj po aplikácii, užívateľov to zvykne donútiť obsah ampule vypiť. Samozrejme sa to neodporúča, aj keď je to relatívne bezpečné. Hlavná pointa je v tom, že vypitie injekčného stanozolu v podstate bude mať rovnaké účinky ako orálna forma. 
 
pre začiatočníkov je úplne dostačujúca dávka 50 mg každý 2. deň alebo 100 mg každý 3. deň
pre skúsenejších sypačov 50 mg každý deň, alebo 100 mg každý 2. deň
pre hard-sypačov 100 mg každý deň alebo 150 mg každý 2. Deň
 
Dobré je aplikovať približne v rovnakých časových intervaloch, teda ak aplikujete injekciu ráno, aby to tak ostalo aj pri ďalšej aplikácii. Zvykne sa užívať 4 až 8 týždňov, teda o niečo dlhšie ako orálna forma, pretože toxicita injekčnej podoby stanozolu nie je tak výrazne toxická. 
 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!