Akciový tovar

Primabolan-LA®

Primabolan-LA®
Primabolan-LA®
Výrobca: LA PHARMA (Thajsko)
Kód produktu: 114
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

 

Popis:

Táto látka bola vyvinutá nemeckou firmou Schering začiatok 60 rokov. Ide o anabolicky pôsobiaci prostriedok s extrémne nízkym androgénnym účinkom. U dlhodobých „sypačov“ prináša len malé svalové a silové prírastky, ale u takzvaných „novosypačov“ táto látka môže priniesť pomerne dobré výsledky s minimálnymi vedľajšími účinkami. Jeho prírastky sú pomerne trvácne. Je takmer neškodný pre pečeň. Nearomatizuje, niekedy sa spomína výskyt mierneho akné, nespôsobuje výrazné zvýšenie krvného tlaku a hodnoty cholesterolu zostávajú v norme. Pri dlhodobom užívaní mierne ovplyvňuje tvorbu vlastného testosterónu. Spomína sa aj zosílenie rastu vlasov a chlpov, ale táto látka je derivátom DHT, pri určitej genetickej dispozícií teda vyvoláva nadmerné vypadávanie vlasov.

Patrí medzi najbezpečnejšie injekčné formy steroidov. Oproti tabletovej forme zadržiava výrazne vyššie % vody. Má dlhšiu dobu účinnosti, jeho half-life je 10,5 dňa. Aplikuje sa raz za 5 - 7 dní v dávkach u mužov od 400 – 1000mg týždenne a u žien od 50 do 100mg týždenne. Užívať by sa mal v čase od 10 – 12 týždňov pre jeho skutočne plné využitie. Detekčná doba je 4 - 5 týždňov.

-Methenolon čiže Primobolan je derivát dihydrotestosterónu, ktorý je medzi kulturistami veľmi populárne (a zvlášť u žien, pre svoje nízke androgénne efekty). Je to mierne anabolický, nízko androgénny steroid. Dobre sa viaže k androgénnym receptorom, a preto patrí do tzv triedy I. Prvýkrát bol popísaný v roku 1960 a udržal si celkom stabilnú obľubu pre svoje minimálne vedľajšie účinky.

-Je často kombinovaný s inými steroidmi, napríklad s nandrolonu a testosterónom v objemovom cyklu a stanozololem a testosterónom v rysovacej cykle. Je jeden z mála steroidov, ktorý je efektívny aj pri diéte s nízkym príjmom kalórií. Prírastky sily ani objemu síce nie sú dramatické, ale po dlhšej dobe sú veľmi kvalitné av podstate trvalé. Značnou nevýhodou je však vysoká cena.

-Methenolon sa vyrába v injekčnej aj orálny (tabletkovej) verziu. Tablety nie sú na rozdiel od iných steroidov alkylované. Methenolon je totiž alkylované na 1. uhlíka, čo zvyšuje jeho stabilitu pri prechode pečeňou, a medzi 1. a 2. uhlíkom je dvojitá väzba, ktorá zosilňuje anabolický efekt.

Vedľajšie účinky:

-Vedľajšie účinky sa objavujú len zriedka, a to aj pri vysokom dávkovaní. Táto látka nearomatizuje a nie je toxická. Pretože orálna forma nie je alkylovaná, nepoškodzuje pečeň (prinajmenšom v bežných dávkach). Niektorí užívatelia si napodiv sťažujú na padanie vlasov. V tejto súvislosti je vhodné upozorniť, že injekčné methenolon býva často falšovanie a v skutočnosti nezriedka obsahuje lacné testosteronový estery.

-Po skončení kúry sa netreba obávať výrazných strát, takže nie je nutné užívať látky na povzbudenie tvorby testosterónu. Ženy túto látku veľmi často užívajú, pretože je jedným z mála steroidov, s ktorým môžu experimentovať.

Dávkovanie:

-Pretože orálna forma nie je alkylovaná a je dvakrát menej účinná než injekčné, dávky tabliet musia byť vysoké. Obvyklé dávkovanie je 2-6 tabliet (100-300 mg) denne v 2-3 dávkach alebo 200-400 mg injekčná verzia týždenne. Rozumné dávkovanie orálny formy je do 1000 mg týždenne. Ženy by nemali prekračovať dávky 30 mg denne. Dokonca aj tak nízke dávkovanie môže spôsobiť ireverzibilná virilizačné problémy (napr. zhrubnutie hlasu), takže je lepšie začínať na 1 tablete dvakrát denne.

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!