Akciový tovar

Drostanolone Enanthate 200mg DNA Laboratory

Drostanolone Enanthate 200mg DNA Laboratory
Výrobca: DNA Laboratory
Kód produktu: 11556
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


* Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Ide o syntetický DHT derivát, ktorý bol objavený v roku 1959, jeho predaj a výroba sa ukončila v roku 1997, no napriek tomu je stále dostupný na čiernom trhu od undegraund výrobcov. Je známy tiež pod synonymom „dromestanolón“. Bol určený pre humánne využitie predovšetkým pre ženy a v medicíne sa používal na podporu liečby spojené s úpravou hladín cholesterolu, taktiež sa používal aj pri liečbe niektorých foriem rakoviny, predovšetkým ale na liečbu rakoviny prsníka u žien. 

Má mierne androgénne a anabolické účinky, no v praxi sa ukazuje ako omnoho silnejší androgén, oproti papierovým hodnotám, viaže sa na androgénne receptory 3 až 5 krát silnejšie ako TST. Pri jeho užívaní je možné sledovať zvýšenú tvrdosť svalov a lepšiu hustotu, ale váhové a silové prírastky sú iba mierne. Podobne ako ostatné AAS, aj drostanolón zvyšuje protosyntézu. Nekonvertuje na estrogén, teda vôbec nearomatizuje, preto vznik gynekomastie a vodná retencia sú pri ňom neznáme pojmy. Je veľmi mierny pre pečeň a celkovo jeho vedľajšie účinky sú mierne. Často krát prináša sklamanie tým, ktorí majú ešte dosť vysokú hladinu tuku v tele. Jeho účinky sa zvyknú prejavovať práve pri tých s nízkou hladinou tuku. Tomuto AAS sa dokonca prisudzujú aj mierne diuretické a tuk spaľujúce účinky. Znižuje hladinu aldosterónu, čím sa znižuje hladina vody v tele, a práve preto sa mu prisudzuje mierny diuretický účinok. Samozrejme, ako každý iný DHT derivát, aj drostanolón znižuje hladinu SHBG v tele a tým zvyšuje využitie voľného TST v krvi, čím sa následne zvyšuje anabolický efekt kúry.
 
Vedľajšie účinky:
Estrogénnymi vedľajšími účinkami pri tomto druhu AAS sa nie je potrebné zapodievať, keďže vôbec nekonvertuje na estrogén. Preto vznik gynekomastie, vodná retencia a obaľovanie sa tukom nie sú vyskytujúcim sa problémom. 
Androgénne vedľajšie účinky sa prejavujú ale v oveľa väčšej miere. Silno pôsobí na pokožku hlavy, čo často spôsobuje vypadávanie vlasov, ale v neposlednej miere aj pomerne silné a rozsiahle akné na pokožke hlavy, ktoré často zvyknú prerásť až do bolestivých a jaziev zanechávajúcich vredov. Taktiež sa často krát spomína aj zväčšenie prostaty. 
Spomína sa aj mierne zvýšený krvný tlak. 
Znižuje tvorbu vlastného TST, tak ako všetky ostatné AAS, patrí ale medzi tie, ktoré sú v tomto efekte iba mierne. 
Teoreticky ma veľmi silný potenciál podnecovať agresivitu, pretože istým spôsobom negatívne pôsobí na centrálnu nervovú sústavu, čo sa skôr ale preukazovalo u žien, u mužov je to otázne
Pri dlhodobom užívaní sú často krát sledované poruchy spánku
Napriek tomu, že tento sa používal ako podporný liek na úpravu hladín cholesterolu, pri jeho dlhodobom zneužívaní možno sledovať zníženie HDL a zvýšenie LDL cholesterolu
 
Ide o formu drostanolónu s rýchlym nástupom účinku, ktorý je známy pod obchodným názvom Masteron, Masteril, Metermon v Európe alebo Drolban v USA . Bol vyrábaný v 1 ml alebo 2 ml ampulách s obsahom 50 mg alebo 100 mg. Všetky farmaceutické spoločnosti ho ale prestali vyrábať kvôli účinnejším liekom v rámci liečby rakoviny prsníka a dnes je dostupný už len v undegraund farmaceutických spoločnostiach. Využíva sa predovšetkým v cykloch zameraných na naberanie kvalitnej svalovej hmoty. Je často krát užívaný športovcami, ktorých cieľom je zlepšiť fyzický výkon a estetický vzhľad bez zbytočného zvýšenia telesnej hmotnosti. 
 
Spôsob dávkovania:
Je nutné ho užívať 4 až 8 týždňov. Jeho half-life je vo všeobecnosti uvádzaný v rozmedzí 2 až 3. Aplikuje sa každý, každý druhý alebo každý tretí deň. Najpraktickejšie a najlogickejšie je ho aplikovať každý druhý deň. Zvykne sa užívať počas celého cyklu, alebo v druhej polovici, kde plní funkciu DHT. Jednorazová dávka sa zvykne pohybovať od 50 do 300 mg. 
 
Dávka od 50 do 100 mg každý druhý deň je vhodná pre začínajúcich 
Dávka od 100 do 200 mg je vhodná pre skúsenejších sypačov
Dávka nad 200 mg každý druhý deň je vhodná predovšetkým pre hard-sypačov

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!