Akciový tovar

Drostanolone Enanthate Hilma Biocare

Drostanolone Enanthate Hilma Biocare
Drostanolone Enanthate Hilma Biocare
Výrobca: HILMA BIOCARE
Kód produktu: hlm
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


* Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

 Informácie:

Drostanolone Enanthate, ktorý by mal byť bežnejšie známy ako Masteron Enanthate, je dlhý esterový variant Drostanolone. Drostanolone Enanthate je anabolický androgénny steroid, ktorý bol prvýkrát uvedený na trh okolo roku 1970 pod obchodným názvom Masteron (čo bol Drostanolone propionát, krátky esterizovaný variant Drostalonone) vyrábaný spoločnosťou Syntex. Drostanolon je derivát dihydrotestosterónu (DHT), čo znamená, že ide o modifikovanú formu samotného DHT. V rodine derivátov DHT existuje veľa anabolických steroidov, z ktorých niektoré sú veľmi dobre známe a obľúbené (Oxandrolone / anavar, Stanozolol / winstrol, Methenolone / Primobolan atď.).

Dôvodom, prečo sú deriváty DHT také populárne a užitočné v kulturistickom a atletickom svete, je to, že nie sú schopné premeny (aromatizácie) na estrogén. DHT nie je uznávaný ako vhodný substrát pre enzým aromatázy v tele, a preto akýkoľvek hormón odvodený od DHT nadobudne rovnaké vlastnosti. Jedinou zvláštnou výnimkou z tohto pravidla by bol Anadrol-50 (Oxymetholone), ktorý vyjadruje silné estrogénne účinky, ale napriek tomu nearomatizuje. Na druhej strane, pri použití Masteron Enanthate by sa nemal pozorovať žiadny estrogénny účinok bez ohľadu na použitú dávku.

To isté platí pre všetky ostatné zlúčeniny z rodiny derivátov DHT (samozrejme s výnimkou Anadrolu) Drostanolon má relatívne normálnu anabolickú a androgénnu aktivitu; tieto hodnotenia sú však do istej miery zavádzajúce. Je dôležité si uvedomiť, že DHT, základ drostanolónu, je päťkrát androgénnejší ako testosterón s oveľa silnejšou väzbovou afinitou k androgénnemu receptoru.

To opäť podporuje tvrdší vzhľad a môže tiež zlepšiť stratu tuku. Drostanolone Enanthate je jedným z najviac podceňovaných steroidov na svete.

Z dostupných informácii je zrejmé, že časté sú kombinácie takmer so všetkými jestvujúcimi anabolicko-androgénnymi steroidmi, pričom údajne vždy sú pokryté tie "správne" receptory zaručujúce efekt požadovaný dopingovým konzumentom.

Týždenné dávky sa pohybujú v rozsahu 200-400 mg, pričom jednorázovo zneužívané denné množstvo nepresahuje 200 mg.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!