Akciový tovar

Tri - Trenabol 150

Tri - Trenabol 150
Výrobca: British Dragon Pharmaceuticals
Kód produktu: 113
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt
Zloženie:
1.Trenbolon acetát 50 mg/ml (krátky half-life)
2.Trenbolon enanthate 50 mg/ml (dlhý half-life)
3.Trenbolon hexahydrobenzylcarbonate/cyclohexylmethylcarbonate 50 mg/ml (o niečo dlhší half-life než enathate)
 
Ide o veterinárny AAS, ktorý sa použiíva u zvierat k zvýšeniu ich svalového rastu, chuti do jedla, taktiež sa používa k zabráneniu straty na hmotnosti vzierat v prípade ich prepravy z miesta na miesto, čo je zvieratá často krát veľmi stresujúce. Používa sa aj v neesterifikovanej podobe kvoli rýchlemu a predovšetkým výraznejšiemu účinku, taktiež je ale trenbolón spájaný s rôznymi estermi, ako sú napr. acetát, enanthát či cyclohexylmethylcyrbonát a podobne. 
Objavil sa prvý krát pod obchodným názvom Finaplix a neskôr aj ako Finajet, samozrejme vo veterinárnom priemysle. 
V kulturistike sa začal užívať práve kvoli svojmu veľkému potenciálu, ktorý sa samozrejme aj veľmi rýchlo potvrdil a Trenbolón sa môže hrdo pýšiť pomenovaním = "Kráľ steroidov". Užívanie Trenbolónu so sebou prináša nárast kvalitnej svalovej hmoty, úžasnej tvrdosti a svalovej sily. Chemicky je veľmi blízky práve nandrolónu, keďže je 19-nortestosterónu derivát, čo so sebou v praxi prináša isté vyhody, zároveň ale aj nevýhody. Je možné ho užívať rovnako ako v objemových cykloch, tak aj v cykloch určených na naberanie kvalitnej svalovej hmoty. V kúrach na kvalitu je najčastejšie užívaný práve Trenbolón Acetát ktorý je kombinovaný s TST Propionátom, a v kúrach zameraných na naberanie objemu sa skôr používa Trenbolón Enanhtát, ktorý sa kombinuje s TST, ktorý disponuje dlhým esterom. Nadobudnuté výsledky z akejkoľej formy trenbolónu sú veľmi ťažko udržateľné a pre ich udržateľnosť je potrebné cyklus poriadne premyslieť a vypracovať agresívnu PCT. Na to sa ale bližšie pozrieme neskôr. 
 
Pozitívne účinky:
Ide o AAS, ktorý ma rovnaké chemické účinky ako všetky ostatné AAS, no s tým rozdielom, že je vo všetkých smeroch omnoho viac výraznejší. 
Trenbolón sa viaže na androgénne receptory cca 5 krát silnejšia ako TST, výrazne zvyšuje hladinu dusíka vo svaloch, čo vedie k zvýšenej protosyntéze.
Už ako som spomínal, trenbolón rovnako ak aj u zvierat, tak aj u ľudí dokáže zvýšiť apetít.
Dokáže zo všetkých AAS najvýraznejšie zvýšiť hladinu IGF-1 v tele, čo je veľmi dôležitý peptíd v tele, ktorý v podstate ovplyvňuje chod takmer každej bunky v tele. Hladina IGF-1 v tele pri užívani Trenbolónu sa dokáže zvyšiť o cca 200%. Taktiež ale aj zvyšuje citlivosť buniek na tento peptíd. 
Ako jeden z mála AAS dokáže priamo ovplyvňovať stratu tuku v pozitívnom slova zmysle, zjednodušene povedané, vykazuje tuk spaľujúce účinky
Má silnú produkčnú účinnosť, v podobnom smere ako inzulín, samozrejme sa ale s inzulínom nedá porovnávať. Jednoducho dokáže silno zvyšovať využitie všetkých prijatých živín a minerálov prostredníctvom prijatej stravy. 
Neviem či existuje AAS, ktorý dokáže tak silno zvyšovať hladinu červených krviniek ako práve Trenbolón, čo do istej miery prináša svoje pozitíva v podobe extrémne viditeľnej žilnatosti, extrémnej napumpovanosti a vyššej svalovej výdrže z hľadiska lepšieho prenosu kyslíka. 
Zvyšuje proces svalovej regenerácie na doposiaľ nepoznanú úroveň v porovnaní s inými AAS, tiež sa mu prisudzuje schopnosť rýchlejšieho hojenia sa rán či treningových zranení.
Trenbolón úspešne zabraňuje tvorbe kortizolu v tele, zjednodušene sa dá povedať, že pôsobí ako inhibítor kortizolu, nie je síce známe akým spôsobom, ale v tomto smere patrí medzi TOP AAS. 
Zvyšuje rýchlosť doplňovania a využitia glykogénu vo svaloch
 
Vedľajšie účinky:
Patrí medzi AAS s výraznými vedľajšími účinkami a radí sa medzi top AAS v tomto smere, samozrejme v negatívnom slova zmysle. Samozrejme aj úroveň týchto vedľajších účinkov je ovplyvnená genetikov jednotlivca, výškou podávanej dávky a dĺžkou užívania účinnej látky. 
 
 Jeho androgénne pôsobenie je na veľmi vysokej úrovni a napriek tomu, že nekonvertuje na DHT, dokáže aj bez toho v tele vyvolať všetky vedľajšie účinky spojené s DHT pôsobením, najčastejšie sa spomína práve vypadávanie vlasov, taktiež akné, čo je kapitola sama o sebe, pretože akné, ktoré sa objaví po vysadení trenbolónu je skutočne masívne a dovolím si tvrdiť, že tí, čo sú náchylní na akné po užívaní rôznych iných AAS, pri trenbolóne to bude omnoho horšie. Vrátim sa k vypadávaniu vlasov, je to samozrejme akt, ktorý je silne podmienený práve genetickýim preddispozíciami. Netreba zabúdať ani na zväšovanie prostaty, čo sa práve pri trenbolóne málo spomína, ale taktiež má na zväčšovanie prostaty vplyv a omnoho výraznejší než samotný TST. 
 Trenbolón nekonvertuje na estrogény, to je dobrá správa, no tá zla je, že napriek tomu dokáže vyvolať vedľajšie účinky ktoré majú estrogénnymi podtón, najčastejšie je spomínaná gynekomastia, či zvýšený krvný tlak. Trenbolón tiež konvertuje na prosgestín a ale ani toto nepredstavuje hlavnú príčinu tvorby gynekomastie v súvislosti s užívaním Trenbolónu. Užívanie Tamoxifenu pri tomto AAS nemá veľký význam, v oveľa väčšej miere by mal pomôcť inhibítor aromatázy, no aj ten môže byť v niektorých prípadoch len malou pomocou. Za všetko v tomto smere môže metabolit 17 beta-trenbolón, ktorý ma väzbovú afinitu k receptoru progesterónu, ktorý je v skutočnosti ešte silnejší než samotný progesterón. Nemalou mierou v tvorbe gynekomastie sa podieľa aj prolaktín, ktorého hladina je účinkom Trenbolónu v tele taktiež zvyšovaná, bohužiaľ a práve preto by bolo vhodné spolu s trenbolónom užívať aj inhibítor prolaktínu (kabergolin). Čo je ale najdôležitejšie, ani všetky tieto negatívne správy ktoré som uviedol by reálne nemali predstavovať problém z hľadiska tvorby gynekomastie, tak ako je možné, že sa gynekomastia objavuje pri užívaní Trenbolónu? Jednoduché vysvetlenie = väčšina UG výrobcov používa pri výrobe Trenbolónu ako pomocnú látku estradiol benzoát a ten bude z najväčšej časti zodpovedný za vznik gynekomastie. 
 Toxicita tohto AAS voči obličkám bola dlhodobo mylne vysvetľovaná a vyvyšovaná neprávom k tým najhorším predpovediam. Faktom ale je, že trenbolón nie je o nič viac škodlivejší na obličky ako iné AAS, čo ale vyvolávalo dlhé tie roky mylné predstavy v spojitosti s trenbolónom? Trenbolón má množstvo metabolitov, na ktoré sa štiepi počas jeho účinku v tele, jeden z týchto metabolitov ma sfarbenie pripomínajúcu hrzdu a je vylučovaný močom, čo veľmi pripomína krv v moči, no opakujem sa, LEN PRIPOMINA, čiže o žiadnu krv neide. 
 Toxicita pečene nie je na vysokej úrovni pri inejkčných formách trenbolónu, nie je potrebné venovať zvýšenú pozornosť pečene pri užívaní tejto látky, samozrejme zase ale netreba zanedbať ani starostvlivosť o pečeň.
 Rovnako ako iné AAS, taktiež aj trenbolón dokáže rozhádzať hladiny cholesterolu, teda zvýšiť hladinu zlého a znižiť hladinu dobrého cholesterolu, otázkou ale je, do akej miery... na to je potrebné si ešte počkať, kým sa vykonajú ďalšie štúdie. 
 S trenbolónom sa spája aj pojem ako nočné potenie, nespavosť a zvýšená tepová frekvencia
 Trenbolón dokáže silne znižovať tvorbu vlastného TST a po jeho vysadení je veľkým problémom práve jeho znovubonova na prirodzenú úroveň. Spolu s trenbolónom je potrebné užívať dostatočné množstvo TST počas kúry a tiež HCG ktoré zabráni atrofii semenníkov, samozrejme následne na to by mala nasledovať agresívna PCT. 
 Zvýšená hladina červených krviniek do istej miery predstavuje isté výhody, o ktorých som už pisal pár riadkov vyššie, no ak sa hladina červených krviniek dostane na príliš vysokú hladinu, predstavuje to problém predovšetkým pre kardiovaskulárny problém a tiež sa tu naskytuje priestor pre sťažené dýchanie podobne ako pri Boldenóne. 
 Spomína sa aj agresivita, predovšetkým pri vyšších dávkach
 Užívanie Trenbolónu znižuje v tele hladinu T3 ako hormónu štítnej žľazy, preto sa odporúča spolu s Trenbolónom užívať aj nízke dávky T3 (25 mcg denne), čo by malo postačovať. Čo je ale zaujímavé, že práve znižená hladina T3 potom následne vyvoláva zvýšenú hladinu prolaktínu, a práve takouto "fintou" sa dá aj zabrániť do istej miery tvorbe gynekomastie. 
 
Vedľajšie účinky v praxi
Napriek tomu, že Trenbolón má veľký potenciál v tvorbe výrazných vedľajších účinkov, v praxi sa ale tak nemusí prejavovať vôbec. Mnoho ľudí ho užívalo a dodnes užíva bez zbytočných problémov a predovšetkým s prejavmi bežných AAS z hľadiska vedľajších účinkov. 
 
Dávkovanie a dĺžka užívania
Netreba zabúdať na to, že trenbolón nie je light AAS a na jeho užívanie by mali pomyslieť tí, ktorí už majú s užívaním AAS dostatočné skúsenosti a nedokážu sa už s prijateľnými dávkami iných AAS pohnúť ďalej. Jednoducho povedané, začiatočníci by nemali z úst ani len vysloviť slovo Trenbolón a skúsení užívatelia nie sú tí, čo majú za sebou 3 cykly a ani 5 cyklov, treba sa jednoducho nad tým zamyslieť a zvoliť si svoje priority a hlavne s rozumom. 
O bližšom dávkovaní budem písať v profiloch jednotlivých esteroch, vo všeobecnosti ale spomeniem, že Trenbolón je možné užívať 4 až 16 týždňov, v závislosti od esteru samozrejme. Je potrebné ho užívať vždy s dostatočným množstvom TST, teda vždy by sa mal dodržať pomer aspoň 1 k 1, čo v praxi znamená že k 100 mg Trenbolónu je nutné aplikovať 100 mg TST, ideálny pomer je ale 1 k 1,5 čo v praxi znamená, že k 100 mg Trenbolónu je potrebné užiť 150 mg TST. 
Ďalšou veľmi dôležitou vecou je, že Trenbolón by sa mal užívať buď hned o začiatku cyklu, alebo prevažne v prvej polovici cyklus, je možné samozrejme ho užívať aj v druhej polovici cyklu, no nie až do konca, dôvod? Jednoducho ak sa užíva až do konca cyklus, udržateľnosť jeho prírastkov bude chabá až minimálna, preto ak sa vysadí skôr a cyklus pokračuje na iných AAS, udržateľnosť jeho prírastkov je na prijateľnejšej úrovni. 
Taktiež je potrebné sa zamyslieť nad tým, že Trenbolón extréme zvyšuje hladinu červených krviniek a preto by sa nemal užívať s AAS, ktoré sú v tomto smere taktiež na vysokej úrovni ide predovšetkým o Boldenón či Oxymetholón. Trenbolón je ideálne spájať do cyklov s látkami, ktoré majú nízku afinitu na androgénne receptory, čím sa zabezpečí vysoká synergia medzi jednotlivými látkami, najideálnejšou látkou v tomto smere v cykloch zameraných na kvalitu je práve stanozol či oxandrolón, pretože tieto látky ako DHT deriváty budú mať úplne odlišný spôsob vytvárania anabolického efektu ako Trenbolón, tým pádom búdú mať aj dostatok priestoru pre svoj prejav. 
V praxi je najčastejšie užívaný práve Trenbolón Acetát a to kvôli tomu, že práve s ním sa dajú vedľajšie účinky lepšie odkontrolovať, než pri Trenbolóne s dlhým esterom. Čo ale vo všeobecnosti platí u všetkých AAS, nie len pri trenbolóne. 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!