Akciový tovar

Dihydroboldenone 100mg CORE LABS

Dihydroboldenone 100mg CORE LABS
Výrobca: CORE LABS
Kód produktu: 5433
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


* Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Trade Names: Equi, Equiplex, Equipoise

Chemical Names: Dihydroboldenone Cypionate

Routes: Intramuscular Injection

Half-life: 14 days

 

Charakteristika:
Boldenón je upravenou formou TST, ktorej dôsledkom je znížený anabolický efekt o 50%. Napriek papierovým predpokladom má mierne androgénne a anabolické účinky, ide vlastne o injekčnú formu methandrostanolónu bez methylovej skupiny CH3. Prináša pomalé, kvalitné a dlhotrvácne prírastky bez nadmerného zadržiavania vody. Udáva sa aj zvýšený pumpový efekt a nadmerná žilnatosť, za predpokladu dosiahnutia nízkeho % tuku. Tento AAS sa využíva rovnako ako v diéte, tak aj objeme. Najčastejšie je užívaný v injekčnej podobe s cypio esterom, menej častejšie sa využíva jeho propionátová forma a to najmä preto, že prináša výrazné bolesti na druhý deň po aplikácii spolu s chrípkovým stavom, ktorý je často krát tak nepríjemný, že je takmer nemožné odcvičiť tréning. Jeho orálna forma je dnes v podstate nedostupná. Zvyšuje nie len protosyntézu, ale aj hladinu Erythropoetínu, čím sa zvyšuje počet červených krviniek a pumpový efekt počas tréningu. Pri jeho užívaní sa tiež spomína zvýšený apetít a hladina glykogénu. Vedľajšími účinkami patrí k veľmi podceňovaným AAS, nepredstavuje síce žiadny extrém, no napriek tomu je sa tu nad čím zamyslieť, keďže bol len veľmi málo používaným AAS pre humánne využitie v injekčnej podobe. 
 
 
Vedľajšie účinky:
Vedľajšie účinky vyplývajúce z estrogénneho pôsobenia sú miernej povahy. No napriek tomu aromatizuje a so zvyšujúcou sa dávkou sa aromatizácia prejavuje stále viac a viac. Dá sa ale povedať, že estrogénne pôsobenie tejto látky je na tak nízkej úrovni, že prináša viac výhod v rámci zlepšenia anabolických účinkov, ako nevýhod. 
Androgénne vedľajšie účinky sú ešte na nižšej úrovni ako estrogénne. Jeho premena v tele na dihydroboldenón je úplne zanedbateľná (DHB je 5 krát anabolickejší ako TST), preto vypadávanie vlasov a akné sa spomína zriedkakedy.
Znižuje tvorbu endogénneho TST, no dá sa povedať, že mierne, no so zvyšujúcou sa dávkou a dĺžkou užívania tvorba vlastného TST sa bude znižovať výraznejšie
Zvýšenie krvného tlaku je ďalším nežiaducim účinkom, ktorý sa zvykne prejavovať najmä pri dlhodobom užívaní
Ďalším často sa objavujúcim nežiaducim účinkom je nadmerná záťaž obličiek a sťaženie srdcovej činnosti, a to všetko práve kvôli nadmerne zvýšenej hladine červených krviniek. Túto zvýšenú hladinu červených krviniek je pomerne dosť cítiť práve silným sa zadýchavaním už počas bežných denných činností, čo zároveň znižuje aj tréningovú intenzitu. 
 
Spôsob dávkovania:
Boldenón je nutné aplikovať každých 5 až 7 dní v týchto dávkach. Zvykne sa užívať štýlom frond-load, pretože konštantnými dávkami sa jeho účinky prejavia až po niekoľkých týždňoch, a štýlom užívania frond-load je možné dosiahnuť citeľné účinky o niečo skôr. Jeho účinok v tele pretrváva počas 3 až 4 týždňov. Najdôležitejšie je nezabúdať na fakt, že boldenón je nutné užívať 8 až 16 týždňov. 
 
Dávkovanie 200 až 400 mg týždenne sú určené skôr pre začiatočníkov
Dávkovanie 400 až 600 mg sú určené pre skúsených sypačov
Dávkovanie nad 600 mg využívajú už hard-sypači

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!