Salbutamol 4mg/tab. - MAGNUS PHARMACEUTICAL

Salbutamol 4mg/tab. - MAGNUS PHARMACEUTICAL
Výrobca: MAGNUS PHARMACEUTICAL
Kód produktu: MGNS
Dostupnosť: Out Of Stock

Dostupné možnosti


* Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Zvyčajne sa považuje za „spaľovač tukov“ v kulturistickej komunite. Dôvodom je okrem iného schopnosť liečiva stimulovať tukové bunky, zvyšovať lypolýzu, znižovať chuť do jedla, zvyšovať telesnú teplotu a zvyšovať bazálny metabolizmus. Všetky tieto faktory v kombinácii so správnou stravou a školením by samozrejme pomohli zvýšiť mieru odbúravania tukov u používateľov. Použitie albuterolu sa však neobmedzuje iba na chudnutie. Existujú dôkazy o tom, že to môže výrazne pomôcť pri zlepšovaní atletického výkonu a prispieva k anabolizmu.

Podľa všetkých indikácií by mal byť albuterol účinný najmenej tri až štyri týždne pri zvyšovaní svalovej hmoty skôr, ako budete potrebovať týždeň voľna od používania.  Začať s 2 mg denne, potom až do 16 mg denne, a to buď v dvoch dávkach od seba vzdialených 8-10 hodín alebo v štyroch dávkach od seba vzdialených približne štyri hodiny. Choďte na cykly 3-4 týždne, jeden týždeň voľno.

Len si uvedomte, že medzi ľuďmi sú obrovské rozdiely v tolerancii. Začnite teda pomaly s minimálnymi dávkami, až kým nezískate informácie o tom, ako vaše telo reaguje na tieto zlúčeniny.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!