Methyltestosterone GENESIS 25 mg/tab. (100 tab.)

Methyltestosterone GENESIS  25 mg/tab. (100 tab.)
Methyltestosterone GENESIS  25 mg/tab. (100 tab.)
Výrobca: Genesis Singapur
Kód produktu: 046
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

 

Popis:

Methyltestosterone je prvý orálny steroid, ktorý bol vyvinutý, jedná sa o orálnu formu testosterónu. V medicíne sa používa predovšetkým ako liek pre mužov trpiacich oligozoospermií (nedostatok spermií).

Testosterón sám o sebe nie je účinný pri orálnom podaní, pretože prevažná časť tejto látky je metabolizovaná a deaktivovaná pri prvom prechode pečeňou, takže max 5-10% účinnej látky vstupuje do krvi a stáva sa účinnou. Methyltestosterone je 17-alfa alkylované steroid, tzn. že na jeho molekulu (na sedemnástom uhlíka v pozícii alfa) bola pridaná metylová skupina. Táto úprava zabezpečuje, že Methyltestosterone nie je odbúraný a deaktivovať pečeňou ako samotný testosterón pri orálnom užití. Pretože Methyltestosterone sa dokáže čiastočne vstrebať sliznicou v ústach, je tiež dostupný v sublinguálny forme.
17-alfa metylová úprava so sebou však prináša rad problémov. Vzťah Methyltestosterone k testosterónu môžeme prirovnať ku vzťahu methandienonu k boldenonu (tieto látky sa štruktúrou taktiež veľmi podobajú, líšia sa len tým, že boldenonu obsahuje 17-beta ester - undecylenate, zatiaľ čo methandienon je 17-alfa alkylované). Na jednej strane 17-alfa alkylácia dáva Methyltestosterone menšie afinitu pre enzým aromatázu, takže sa tvorí menej estrogénu, ale podobne ako u methandienonu, vzniknutý estrogén je 17-metyl-estradiol, ktorý je oveľa viac efektívny. Rovnako ako u methandienonu zaznamenáme pri užívaní Methyltestosterone vodnú retenciu, avšak v oveľa väčšej miere, pretože jeho štruktúra má dvakrát väčší sklon aromatizovaná. S týmto množstvom estrogénových účinkov môže byť gynekomastia veľmi reálnou hrozbou a súčasné užívanie antiestrogénmi je silne doporučované.
Methyltestosterone je pomerne silný steroid s výrazným androgénnym účinkom.
Na rozdiel od spomínaného methandienonu vykazuje dobrú afinitu pre enzým 5-alfa reduktázu a jej prostredníctvom konvertuje na silný androgén 17-metyl-dihydrotestosterón. Výrazné zvýšenie agresivity je jedným z vedľajších účinkov, čoho často využívajú športovci v silových a bojových športoch. Powerlifteri alebo vzpierači ho s obľubou užívajú pred ťažkým tréningom alebo súťažou, pretože zvýšený androgénny efekt možno zaznamenať už cca 1 hod po použití, a zvýšená agresivita, sebadôvera a motivácia môžu športovcom umožniť lepší výkon. S androgénnym pôsobením je však spätá množstvo nežiadúcich účinkov ako zvýšené riziko padania vlasov, akné, hypertrofia prostaty atď
Ako u všetkých 17-alfa alkylovaných steroidov je potrebné spomenúť riziko pečeňovej toxicity. Dlhodobé užívanie Methyltestosterone môže spôsobiť výrazné poškodenie pečene, nemalo by prekročiť dobu 6, max 8 týždňov, a nasledovať by mala minimálne rovnako dlhá pauza.
 
Dávkovanie a Cykly:
Počas užívania Methyltestosterone dochádza spravidla k silnému a rýchlemu nárastu sily, zvýšenie telesnej váhy nie je nijako výrazné a je spôsobené predovšetkým vodné retenciou. Ako odporúčaná denná dávka sa uvádza 30-50mg pre mužov, ženy by sa mali tomuto preparátu úplne vyhnúť. Pri užívaní samotného Methyltestosterone sa odporúča 50mg v 1 dennej dávke ráno, nie dlhšie ako 8 týždňov. Methyltestosterone možno využiť (podobne ako methandienonu) k "nakopnutie" a získaniu predošlých výsledkov v dlhšom cykle s injekčným testosterónom, boldenonu, nandrolon atď V takom prípade sú doporučované o niečo nižšie dávky, okolo 30mg, opäť v 1 dennej dávke ráno, prvých 5 -6 týždňov cyklu.
Výrazný nárast sily a zvýšenie agresivity robia tento steroid veľmi atraktívny pre powerliftermi a vzpieračov, pre zvýšenie sily možno skombinovať s trenbolone alebo test.propionátem v 6 - 8-týždennom cykle. Pretože najväčší úžitok prináša v objemových cykloch s aromatizujícími steroidy, výskyt nežiaducich účinkov môže byť veľmi zastúpenie. Ak sa chcete vyhnúť vedľajším účinkom ako padanie vlasov, hypertrofia prostaty, gynekomastia, mali by ste užívať súčasne preparáty ako finasterid, tamoxifen alebo anastrozol (Arimidex). Pri prvých príznakoch začínajúcej gynekomastia by ste mali začať užívať 20mg tamoxifénu denne a súčasne 0,5 mg anastrozolu denne. Po 3-4 dňoch môžete vysadiť tamoxifen a pokračovať iba s anastrozolom. Užívanie finasteridu v steroidných cykloch je do istej miery diskutabilné, pretože DHT zvyčajne prináša steroidovým užívateľom viac úžitku ako problémov (keď opomenieme sklon k padaniu vlasov) a jeho inhibícia môže znížiť dosiahnuté výsledky, v tomto prípade však (najmä na začiatku dlhšieho cyklu s injekčným testosterónom ), by ste mali uvažovať o jeho použití. Obmedzenie produkcie endogénneho testosterónu je obvykle veľmi znateľné, použitie HCG a tamoxifénu alebo clomiphen v závere cyklu je takmer nevyhnutnosťou.
 
Praktické informácie:
Methyltestosterone je jeden z mála steroidov, u ktorého hrozí len minimálne riziko kúpy falsifikátu. Je to jedna z najlacnejších látok, väčšina falošných steroidov obsahuje práve Methyltestosterone. Na našom trhu je dostupný prakticky len v troch preparátoch - turecké Afro, thajskej Metesto a - kvalitou a cenovo zrejme najlepšie - iránsky Methyltestosterone farmaceutické spoločnosti Aburaihan. Všetky preparáty obsahujú 100 tabliet á 25mg

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!