Akciový tovar

Test-Enanthate STERLING KNIGHT

Test-Enanthate STERLING KNIGHT
Výrobca: Sterling Knight Pharmaceuticals
Kód produktu: str
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


* Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Terapeutická aplikácia: substitučná terapia testosterónom pri hypogonadizme mužov (napr. po kastrácii), eunuchoidizmus, endokrinne podmienená impotencia, príznaky mužského klimaktéria - znížená mentálna a telesná aktivita, určité formy neplodnosti spôsobené poruchami spermatogenézy, osteoporóza spôsobená nedostatkom androgénov.

Popis: tento prostriedok vzhľadom na to, že je vyrábaný prevažne v USA, patrí údajne k najčastejšie zneužívaným práve športovcami tejto krajiny. Dokonca som sa stretol s tvrdením, že je to americká verzia európskeho testosterone enanthate s rovnakými účinkami, vlastnosťami a aj vedľajšími účinkami. Z dostupných informácií vyplýva, že sa jedná o silne androgénne a anabolicky pôsobiaci, ľahko aromatizujúci prostriedok. Dopingoví konzumenti udávajú jeho vynikajúce účinky na zvýšenie svalového objemu, hmotnosti a sily. Jedným dychom sa však priznáva veľká nestabilita týchto výsledkov, ktoré prudko klesajú po jeho vysadení. Je to prirodzené, pretože pôsobí dramaticky na zníženie endogénnej produkcie testosterónu a zároveň spôsobuje nadmerné zadržiavanie vody v tele. Skúsení dopingoví konzumenti však tento problém vedia minimalizovať dodatočným zneužitím antiestrogénnych prostriedkov (tamoxifen citrate, mesterolone) a prostriedkov schopných vplývať na zvýšenie produkcie telu vlastného testosterónu (HCG).
     Vedľajšie účinky sú zhodné s tými, ktoré sú uvádzané pri prostriedku testosterone enanthate.

Zneužívané dávky: z dostupných informácií vyplýva, že zneužitie tohto prostriedku sa pohybuje v rozmedzí 250-1000 mg v jednom týždni.
 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!