Najnovšie produkty

Testoviron® Depot Germany Bayer

Testoviron® Depot Germany Bayer
Výrobca: Germany, Schering
Kód produktu: 134
Dostupnosť: Skladom
Cena: 5,00€

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

 

Testosteron enanthate je ester prirodzene sa vyskytujúcich androgénov, testosterónov. Je zodpovedný za normálny vývoj mužských pohlavných znakov. V prípade nedostatočnej produkcie testosterónu je takmer úplnou náhradou testosterónu  pri funkčných, anatomických, a psychických príznakoch. Jednou z mnohých látok testosterónu  je testosterón enanthate. Pre ľudí sa zvyčajne používa na liečbu hypogonadizmu spôsobeného nedostatkom androgénov a anémie. Prekvapivo, v lekárskych ústavoch sa  testosterónu enanthate  tiež používa u žien a detí. Chlapci a dospievajúca mládež ho  berú ako rastovú terapiu. V kulturistike je to však "hmotu budujúci steroid." Bez ohľadu na to, čo si myslíte o Anabole, Parabolane, Androlic a iných, pokiaľ ide o silu, svalovú hmotu a rýchle prírastky, testosterón je stále "bezkonkurenčný". Testosterón enanthate je európskou variantou Testosterón cypionate, ktorý je prevažne k dispozícii v USA, ako väčšina obchodných názvov už napovedá, že je to dlhodobo pôsobiaci depotný steroid. V závislosti na metabolizme a počiatočnej hladine hormónov v organizme je trvanie účinku dva až tri týždne, preto sú teoreticky možné veľmi dlhé intervaly medzi injekciami. Hoci Testosterón enanthate je účinný po dobu niekoľkých týždňov,v kulturistike a vzpieraní  je aplikovaný aspoň raz týždenne. Dáva to zmysel, pretože testosterón enanthate má plazmatický polčas premeny v krvi iba jeden týždeň.
 
Rozhodujúcou výhodou testosterónu enanthate, však je, že táto látka má veľmi silný androgénny účinok a je spojená s intenzívnou anabolickou zložkou. To umožňuje takmer každému, a v krátkom čase vytvoriť dostatok sily a hmoty. Rýchle zvýšenie hmotnosti je zapríčinené výrazným zadržaním vody, pretože nastáva zadržanie elektrolytov a vody. Žiadaným efektom je, že výrazná sila ktorej súčasťou je zadržiavanie vody. Vzpierači a powerlifteri, najmä vo vyšších váhových kategóriách, ocenia túto vlastnosť. Táto skupina, Testosterón Enanthate, Testosterón cypionate, a Sustanon je číslo jedna v steroidoch, čo je tiež vidieť v dávkovaní. Dávky 500 mg, 1000 mg, alebo dokonca 2000 mg denne nie sú vzácnosťou- vidíte, denne nie za týždeň. Depotný testosterón nachádza uplatnenie v športových disciplínach, ktoré vyžadujú vysoký stupeň hrubej sily, agresivity a vytrvalosti poskytujú. Výrazné zadržiavanie vody má aj ďalšie výhody. Tí, ktorí majú problémy s kĺbmi, vzhľadom k rokom ťažkého tréningu, ktoré vykazujú prvé známky opotrebenia, môžu získať dočasnú úľavu užívaním testosteronu enanthate.
 
Pre kulturistov, zadržiavanie vody, ktorá je súčasťou užívania Testosterónu enanthate má výhody aj nevýhody. Niekto dosiahne výrazný objem a silu, niekomu sa po niekoľkých týždňoch užívania často objavia úplne ploché, vodnaté a opuchnuté svaly. Svaly vyzerajú, napumpované, ale pri pohybe sa nič nedeje. Tí, ktorí neveria, by mali navštíviť tzv. "kulturistických šampiónov" v období mimo sezóny, kedy tieto prehnané množstvá "Tst." užívajú. Môžete to ešte jasnejšie vidieť v dnes už neexistujúcom časopise o kulturistike WBF. Ďalším problémom, užívania Testosterónu Enanthate je, že miera konverzie na estrogén, je veľmi vysoká. Je to olej na jednej strane vedie telo k väčšiemu ukladaniu tukov, a na druhej strane k ženským znakom (gynekomastii), čo nie je neobvyklé. Avšak  musí byť jasné, že to závisí na športovcovej  predispozícii. V každom prípade,sú športovci, ktorí aj pri 1000 mg / týždene nevykazujú ženské znaky alebo ukladanie tuku a ktorí iba v malom množstve zadržujú vodu. Iní však pociťujú bolesť v bradavkách už iba pri pohľade na ampulky Testoviron-Depot. V každom prípade už pri dávkach 1000mg/týždeň by mal byť podávaný Nolvadex a Proviron. Ako už bolo spomenuté, Testo je efektívny pre každého, či už začiatočníka alebo účastíka Mr. Olympia. Testosterón enanthate tiež silne podporuje proces regenerácie. To vedie k výrazne kratšej vyrovnávajúcej fáze po ukončení tréningu, zvýšenému pocitu pohody a zreteľnému nárastu energie. To je tiež dôvod, prečo sú športovci schopní trénovať dvakrát denne po dobu niekoľkých hodín, šesť krát týždenne, a pokračovať v budovaní hmoty a sily. Tí, ktorí môžu opäť cvičiť dve hodiny po náročnom tréningu nôh vedia, že tst. funguje. Atléti, ktorí užili Testosterón Enanthate zaznamenali nadmerne silný pumpovací efekt počas tréningu. Znakom tejto "steroidovej pumpy" je zvýšený objem krvi s vyšším prívodom kyslíka a väčšie množstvo červených krviniek. Tí, ktorí berú mega dávky testosterónu enanthate, budú cítiť enormné napumpovanie horných stehien a lýtok už pri chôdzi do schodov. Napriek tomu odporúčame, aby sa nováčikovia držali ďaleko od všetkých zlúčenín testosterónu. Aby bolo jasné: tí, ktorí ešte nikdy nebrali steroidy zatiaľ nepotrebujú testosterón a mali by počkať, na obdobie, kedy "slabšie" steroidy sa začnú míňať účinkom. Pre pokročilejších, Testosterón enanthate môže byť použitý buď samostatne, alebo v kombinácii s olejovými zlúčeninami.
 
Pre nárast hmoty sa Testosterón Enanthate kombinuje veľmi dobre s Androlicom (oxymetholone), Anabolom (methandienone), deka-Durabolinom (Nandrolone decanoate) a Parabolanom (Trenbolone).  Ako príklad, nakombinovania 100 mg Androlicu denne, 200 mg Deca-Durabolinu/týždenne a 500 mg testosterónu enanthate / týždenne funguje dobre. Po šiestich týždňoch vysadíme Androlic. Napríklad, môže byť nahradený  Anabol 40mg /denne. V zásade môže byť  testosterón enanthate kombinovaný s každým steroidom k získaniu hmoty. Zrejme synergický efekt medzi androgénom, testosterónom enanthate a anabolickými steroidmi,  spôsobuje k ich prepojenie s receptormi. Tí, ktorí zadržujú príliš veľa vody s Testosterónom enanthate a Anabolom alebo Androlicom, alebo ktorí sa viac zaujímajú o silu, bez toho, aby pribrali 10 kg telesnej hmotnosti by mala byť kombinácia Testosterón Enanthate spolu s Oxandrolonom alebo Winstrolom. Všeobecne k dávkovaniu, ako už bolo uvedené, pohybuje sa od 250 mg / týždene až 2000 mg / denne. Podľa nášho názoru najrozumnejšia dávka pre väčšinu športovcov je medzi 250-1000 mg / týždenne. Zvyčajne vyššia dávka nie je potrebná. Ak sa vezme až do 500 mg / týždenne dávka sa bežne užije naraz, 2 ml roztoku injekčne. Vyššia dávka by mala byť rozdelená do dvoch injekcií týždenne. Množstvo dávky by malo byť určené podľa športovcovho vývojového stupňa, jeho cieľu, a množstva jeho predchádzajúceho steroidového príjmu. Tzv. plážový a diskotékový kulturisti nepotrebujú 1000 mg testosterónu enanthate / týždenne. Naša skúsenosť je taká, že dávkovanie Testosterónu enanthate pre väčšinu, predovšetkým závisí na ich finančných zdrojoch. Tak či onak ho nebere väčšina športovcov príliš veľa. Ostatní prejdú na lacnejší Omnadren a vzhľadom k nízkej cene aj naďalej "bodajú" Omnadren.
 
Testosterón enanthate má silný vplyv na hypotalamo-hypofyzárne testikulárne osi. Hypofýza je brzdená pozitívnou spätnou väzbou. To vedie k negatívnemu vplyvu na endogénnu produkciu testosterónu. Možné účinky sú popísané v nemeckom Jenapharm GmbH, v ich písomnej informácii o zložení testosterónu Depot: "Vo vysoko dávkovanej liečbe testosterónovými zlúčeniami treba očakávať časté vratné prerušenie alebo zníženie spermatogenézy v semenníkoch, a následne aj zmenšenie  veľkosti semenníkov. "Výrobca Testoviron Depot-250, tiež naznačuje rovnakú myšlienku vo svojom príbalovom letáku: "dlhodobá aplikácia vysokých dávok Testoviron Depot, 250 vedie k vratnému prerušeniu alebo zníženiu počtu spermií v semenníkoch, taktiež treba počítať so zmenšením veľkosti semenníkov. " Preto, po prečítaní týchto vyhlásení,  by mal byť dodatočný príjem z HCG. Tí, ktorí berú Testosterón Enanthate by mali zvážiť príjem HCG každých 6-8 týždňov. Injekcia 5000 IU každý piaty deň po dobu 10 dní (spolu 3 injekcie) prispieva k zmenšeniu tohto problému. Je bežé na konci liečby testosterónom podať v PCT: HCG, Clomid, Nolvadex a clenbuterol. Do určitej miery užitie týchto látok pomáha absorbovať katabolické fázy a pomáha zdvihnúť endogénnu hladinu testosterónu. Takýmto spôsobom sa môže znížiť sila a hmota, čo je bežný jav. Tí, ktorí začali Testosterónom Enanthate (tureckým)  sa po niekoľkých týždňoch používania čudujú, ako rýchlo sa ich telesná hmotnosť a objem svalov znížil. Dokonca ani pomaly sa zužujúce - off fázy, ktoré znižujú dávkovanie krok za krokom, nezabránia znateľnému úbytku. Jediná dostupná možnosť pre športovcov spočíva v užívaní testosterón stimulujúcich látok (HCG , Clomid, Nolvadex), anti-katabolických látok (clenbuterol, efedrín), alebo veľmi drahých rastových hormónov, prípadne prechodu na miernejšie steroidy (Deca-Durabolin, Winstrol, Primobolan). Väčšina ľudí môže získať objem a silu, s Testosterónom enanthate. Avšak , len málo ich je schopných zachovať ich veľkosť po ukončení užívania. To je tiež jeden z dôvodov, prečo naozaj dobrý kulturisti, powerlifteri, vzpierači a ďalší berú tieto látky po celý rok.
 
Nežiaduce účinky Testosterón enanthate sú jednoznačne androgénny účinok a zvýšené zadržiavanie vody. To je zvyčajne dôvod k častého výskytu vysokého tlaku. Mnoho športovcov má skúsenosti s výrazným akné, ktoré sa prejavuje na chrbte, hrudníku, ramenách, pažiach  viac než na tvári. Športovci, ktorí užívajú veľké množstvo Testo môžu byť ľahko rozpoznateľní, podľa tejto charakteristiky. V závažných prípadoch liek Accutane môže pomôcť. Už spomenuté  ženské znaky, najmä gynekomastia, vyžadujú "príjem anti-estrogénu. Častá erekcia je zo začiatku  normálna. U mladých športovcov," okrem virilizácie môže testosterón tiež viesť k zrýchleniu rastu a kostnému dozretiu, k predčasnému epifýzalnemu uzavretiu rastových doštičiek a tým aj nižšou výškou ", pretože väčšinou vyšší športovci sú úspešní v kulturistike, mali by dospievajúci starostlivo zvážiť príjem akýchkoľvek anabolických / androgénnych steroidov, najmä testosterónu.
 
Ďalšie možné vedľajšie účinky sú atrofia semenníkov, zníženie spermatogenézy, a najmä zvýšená agresivita. Tí, ktoré prenášajú svoju agresivitu do tréningu, a nie na okolie si nemusia robiť starosti. Bohužiaľ to nie je prípad niektorých športovcov, ktorí berú Testosterón Enanthate. Testosterón a Trenbolon sú oba hlavným dôvodom pre niektoré výbuchy. Najmä vysoké dávky sú z časti zodpovedné za antisociálne správanie sa svojich užívateľov. Dá sa tu hovoriť o akomsi "syndróme supermana", ktorý sa vyskytuje v niektorých užívateľov. Hoci Testosterón Enanthate sa odbúrava cez pečeň, táto látka je len o málo toxická, ak je užívaná v primeranej dávke, a preto nedochádza k zmene pečeňových enzýmov, ako pri orálnych 17-alfa alkylovaných steroidoch. Ďalšie možné vedľajšie účinky môžu byť hlboký hlas a zrýchlené vypadávanie vlasov.
 
Ženy by ho za normálnych okolností nemali prijímať, pretože by to mohlo mať za následok nepríjemné androgéne vedľajšie účinky. Zmeny hlasu a holohlavosť sa klasifikujú ako nezvratné, ochlpenie a zväčšenie klitorisu ako čiastočne vratné. "Ženy, ktoré sa toho neboja toho sú k videniu na mnohých  súťažných pódiách. Podľa nášho názoru, 250 mg je maximálne množstvo testosterónu enanthate, pre   atlétku na 7-10 dní. Avšak v súťažnej kulturistike a najmä v powerliftingu sú u žien pozorované oveľa vyššie dávky a kratšie intervaly.
 
Efektívna dávka: 250 - 1500 mg / týždeň
Veľkosť: *****
Sila: ****
Nežiaduce účinky: ***
Strata tuku: *
 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!