Akciový tovar
Najpredávanejšie
Najnovšie produkty

Undestor Testocaps®

Undestor Testocaps®
Undestor Testocaps®
Výrobca: N. V. Organon Oss, Holandsko
Kód produktu: 056
Dostupnosť: Out Of Stock
Cena: 27,00€

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Terapeutické využitie:

substitucná terapia pri mužskom hypogonadizme, pri endokrinne podmienenej impotencii a niektorých poruchách spermatogenézy, osteoporóza spôsobená nedostatkom androgénov.

Popis:

Testosterón undecaonate známy pod obchodným názvom:

Orálny:

Undestor

Undestor je jedným z mála nových steroidov, vyvinutých v posledných rokoch. Na rozdiel od večšiny anabolických steroidov, ktoré boli uvedene na trh uz v 50-tych a 60tych rokoch existuje undestor iba od začiatku osemdesiatých rokov. Tento stav je pravdepodobne i vysvetlením, prečo Undestor zaujíma zvláštne postavenie mezdi steroidmi. Undestor je revolučný steroid, pretoze popri methyltestosteronu je jediným orálnym účinným testosteronovým preparátom. Testosteronu sa stráca pri orálnom užívání účinnost. Je vstrebávaný portálnou žílou a okamžite inaktivovaný pečenou. V Undestore (účinná látka testosteronundecanoat) je z čreva vstrebávaná do lymfatického systému, bez toho aby prechádzala pečenou. Tento fakt sposobuje jeho účinnost aj pri orálnej aplikaci. Funkcia pečene tak nieje ovplivnená. Testosteronundecanoat je ester mastnej kyseliny - prírodneho androgenneho testosteronu a v tele sa z prevažnej časti mení na dihydrotestosteron - metabolit testosteronu. Preto Undestor nimálne aromatizuje, tj. velmi malá čast účinnej látky sa može premenit na estrogeny. Undestor vykazuje iba nízky vliv na hypotalamus, čím ovplivňuje vylučovanie LHR (Luteini Hormon Releasing) celkom zanedbatelne, testosteron undecanoat je v tele velmi rýchlo odburaný a vyloučovaný močom.

Dávkovanie:

Denná dávka predstavuje 240-400mg, dávky sú rozdelené do 2-3 dávok. Detekčná doba je 4-5 týždňov.Tvrdí sa, že najlepšie je ho užívat po jedle, aby sa zvýšilo vstrebávanie. V zahranicnej literatúre sa spomína castá kombinácia s oxandrolone, s nandrolone decanoate i phenylpropionate, stanozolol, prípadne s vysoko toxickými anabolicko-androgénnymi steroidmi (napr. oxymetholone), kde údajne produkuje masívne svalové prírastky.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!