Akciový tovar

Helios-80mcg clenbuterol + 10,8mg Yohimbine, DNA Laboratory

Helios-80mcg clenbuterol + 10,8mg Yohimbine, DNA Laboratory
Výrobca: DNA Laboratory
Kód produktu: 76235
Dostupnosť: Skladom
Cena: 49,00€

Dostupné možnosti


* Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Helios -  80mcg clenbuterol + 10,8mg Yohimbine

je produkt spaľovania tukov. Stimuluje anabolické procesy a inhibuje katabolické, čo je spôsobené glukokortikoidmi. To prináša zvýšenie svalovej hmoty, odkladá distribúciu tuku, zlepšuje spojivové tkanivo. Androgénny účinok (mierny) môže prispieť k rozvoju mužských sekundárnych sexuálnych charakteristík.

Terapeuticke Indikácie: Porucha syntézy proteínu, traumy, popáleniny, pooperačné infekcie, zlyhanie obličiek, osteoporóza, terapia kortikosteroidov, aplastická anémia, negatívna liečba tuberkulózy, liečenie hepatitídy, liečby astmy, liečba osteomiolitov

Dávkovanie a spôsob, ako to vziať: Tento liek sa podáva intramuskulárne podľa pokynov vášho lekárnika. Nemalo by sa podávať intravenózne. Intramuskulárne injekcie by sa mali podávať hlboko v gluteálnom svale. Dávka závisí od pacientov, chorobného stavu, pohlavia, klinickej účinnosti. Stredná dávka pre mužov: 2-3ml na jeden deň; Ženy 1-2ml na jeden deň. . Keď chceme znížiť frekvenciu útokov angioedému, mali by sme prijať dávku individuálne. 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!