Akciový tovar

Turinabol ( T-BOL ) Hilma Biocare

Turinabol ( T-BOL ) Hilma Biocare
Turinabol ( T-BOL ) Hilma Biocare
Výrobca: HILMA BIOCARE
Kód produktu: hlm
Dostupnosť: Skladom
Cena: 49,00€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Turanabol,Turinabol je veľmi vhodný ako most medzi steroidovými cyklami.

Chlorodehydromethyltestosterón bol prvýkrát uvedený na trh ako liek na predpis v Nemecku v roku 1965 pod obchodným názvom Turinabol farmaceutickou spoločnosťou Jenapharm. Bol užívaný nie len mužmi, ale rovnako ho užívali aj ženy a deti. Bol vyrábaný v 1 mg a 5 mg forme. Lekármi bol používaný na vybudovanie alebo zachovanie svalového tkaniva a kostnej hmoty, taktiež na liečbu chronických infekcií, pomocný liek pri AIDS, taktiež pri pomocnej liečbe anorexie. 

V roku 1990 Turinabol priniesol Nemecku ale veľký škandál, kedy sa potvrdilo jeho užívanie v podobe dopingu v rôznych oblastiach rokoch 1974 - 1989, samozrejme najmä v športe. Športovcom bol podávaný pod domnienkou že je to vitamín. Odhaduje sa, že viac ako 10 000 profesionálnych športovcov ho nevedomky užívalo. 
 
Charakteristika: 
Chlorodehydromethyltestosterón je modifikovaná forma testosterónu, ktorá je doplnená o metyl skupinu na uhlíku 17-alfa. Zavedenie dvojitej väzby medzi uhlíkmi 1 a 2, zabezpečuje vyšší anabolický pomer nad androgénnym a pridaním 4-chlor skupiny sa zabezpečila minimálna aromatizácia. Jeho "chemickými rodičmi" sú methandrostanolón a clostebol. Pridaním 4-chloru táto látka predstavuje ako keby slabšiu formu methandienónu s minimálnym estrogénnym a androgénnym pôsobením. Jeho anabolický účinok je taktiež nižší ako u methandienónu, čo je ale výhodou, pretože má omnoho vyrovnanejší anabolicko androgénny pomer pôsobenia. Jeho užívanie prináša mierne svalové, no o to väčšie silové prírastky. Používa sa väčšinou v cykloch zameraných na naberanie kvalitnej hmoty. Netreba ale zabúdať, že na jeho skutočné účinky si treba počkať, respektíve nástup jeho účinkov je pomalý. Dokáže výrazne zvýšiť protosyntézu a pri vyššom dávkovaní aj krvný tlak, čoho výsledok je často krát bolesť hlavy. Taktiež citeľne zvyšuje napumpovanosť počas tréningu. Znižuje hladinu SHBG a tým zvyšuje množstvo voľného TST v krvi a čo prináša synergetický efekt práve pri spoločnom užívaní so syntetickým TST z hľadiska zvýšenia anabolického efektu. Pri užívaní Chlorodehydromethyltestosterónu sa znižuje hladina fibrínu, čo spôsobuje slabú zrážanlivosť krvi, ktorá sa zvykne pomerne dosť prejavovať v prípade krvácajúcich rán. Vedľajšie účinky spojené s užívaním tohto AAS sa prejavujú len mierne podobe.
 
Vedľajšie účinky:
V celku má mierne nežiaduce účinky, ktoré sa v primeranom dávkovaní nezvyknú ani prejavovať. V rámci celkového zdravotného prieskumu športovcov, ktorí v rokoch 1974-1989 užívali Turinabol, sa nezistili žiadne extrémne zdravotné závady. Iba u športovcov, ktorý presiahli za tú dobu v priemere viac ako 70 cyklov s touto látkou. Nemeckí vzpierači užívali v priebehu roka celkovo až 10g tejto látky a napr. šprintéri 7,3g ročne. Ale napriek tomu výroba v roku 1994 v Nemecku bola ukončená. 
Vedľajšie účinky vyvolané estrogénnym pôsobením sú minimálne (teda vznik gynekomastie, retencia vody a obaľovanie sa tukom), pretože táto látka aromatizuje iba mierne
Taktiež je to jeden z najslabších androgénov, preto nežiaduce androgénne účinky sú minimálne
Najčastejšie sa prejavujúcim nežiaducim účinkom je znížená zrážanlivosť krvi, dokonca výraznejšie ako pri nandrolóne
Podobne ako iné AAS, aj tento znižuje tvorbu vlastného TST, ale nepatrí medzi žiadne extrémy, skôr práve k tým mierne utlmujúcim 
Jedná sa o 17-AA liek, čo predstavuje záťaž pre pečeň, aj keď môžem povedať, že iba miernu
Často sa spomína aj vznik mierneho akné po vysadení 
Pri vyšších dávkach citeľne zvyšuje krvný tlak
Podobne ako aj pri iných AAS, tak aj pri tomto existuje predpoklad, že dokáže narušiť hladinu cholesterolu
 
Spôsob dávkovania:
Terapeutická dávka u mužov sa pohybuje od 1 - 5 mg denne. V kulturistike sa užíva 30 až 100 mg denne počas 6-8 týždňoch. Táto dávka zabezpečuje dostatočný nárast kvalitnej svalovej hmoty a sily. 
Začiatočníci = 30 až 40 mg denne
Skúsení sypači = 40 až 60 mg denne
Hard sypači = 60 a viac mg denne

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!