Test.Propionate HILMA BIOCARE

Test.Propionate HILMA BIOCARE
Výrobca: HILMA BIOCARE
Kód produktu: 0130
Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Terapeutická aplikácia:

Úplný deficit, alebo znížená produkcia testikulámych androgénov, aplastická anémia, chorobné stavy vyžadujúce podporu anabolizmu telesných bielkovín (hypofyzárny nanizmus, Cushingov syndróm), u žien ťažká postmenopauzálna osteoporóza, niektoré prípady metastazujúcej rakoviny mliečnych žliaz, kostné a pľúcne metastázy atď.

Popis:

Jedná sa o testosterónový ester s výrazne nižšou dobou účinnosti, ako je to napríklad pri testosterone enanthate a cypionate - udávané je iba jedno až dvojdňové pôsobenie. Dopingoví konzumenti tvrdia, že v porovnaní s časovo dlhodobejšie pôsobiacimi estermi testosterónu je pri ňom veľmi rýchly nástup účinkov, ktoré sa prejavujú už po dvoch dňoch výrazne silnejším pumpovým efektom, nárastom tréningovej energie, sily a zvýšením chute do jedla. Navyše, nespôsobuje výraznejšie zadržiavanie vody v tele. Jeho zásluhou sa získavajú kvalitné prírastky, teda je skôr vhodný do diéty. Nežiadúce účinky pri zneužívaní testosterone propionate sú výrazne nižšie a zriedkavejšie ako pri depotných testosterónových formách, ale pri dlhodobejšom podávaní, alebo pri zneužívaní vyšších dávok predsa len tuje riziko vzniku masívneho akné, vypadávanie vlasov, nárast telesného ochlpenia, zhrubnutie hlasu. Vznik gynekomastie, napriek ľahkej aromatizácii prostriedku, je údajne minimálne, rovnako ako jeho toxický vplyv na pečeň.

Zneužívané dávky:

Existuje opäť niekoľko možností zneužitia dopingovými konzumentmi. Buď sa kombinuje s depotnými testosterónovými estermi (enanthate, cypionate) na začiatku cyklu, kedy zaručuje okamžité pôsobenie až do nástupu pôsobenia depotných. foriem, alebo sa zneužíva počas celého cyklu v spojení s inými anabolicko-androgénnymi prostriedkami. Najčastejšie sa spomínajú prostriedky ako oxymetholone, methandienone, stanozolol, oxandrolone, ale aj injekčné formy a to najmä v príprave na súťaž. Stretol som sa aj s informáciami, že niektorí siloví atléti využívali aplikáciu vysokej dávky testosterone propionate deň pred súťažou. Testosterone propionate sa veľmi často zneužíva i ako preklenovacia látka medzi súťažou a ukončeným obdobím prípravy, počas ktorého sa zneužívali dopingovými testami ľahko identifikovateľné anabolicko-androgénne steroidy. Ak sa podávali patričné dávky a ak sa propionát vysadil dostatočne dlho pred dňom možnej dopingovej kontroly, údajne riziko prekročenia hraničného pomeru testosterón/epitestosterón bolo minimálne. Má krátky half-life, preto sa užíva v dávkach u mužov 50-200 mg každý alebo každý druhý deň a u žien 50-100 raz za týždeň. Zvyčajne sa užíva po dobu 6-8 týždňov.  V tele sa drží 7 týždňov.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!