Akciový tovar

Primobolan depot injection Hilma Biocare

Primobolan depot injection Hilma Biocare
Primobolan depot injection Hilma Biocare
Výrobca: HILMA BIOCARE
Kód produktu: hlm
Dostupnosť: Skladom
Cena: 82,00€

Dostupné možnosti


* Balenie :

Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Popis: jedná sa o injekčnú enanthátovú formu prostriedku methenolone, ktorá má podstatne dlhšiu dobu pôsobenia ako je to v prípade tabletovej acetátovej formy. Väčšina dopingových hriešnikov považuje tento prostriedok za dobrý základ takmer všetkých anabolických cyklov a to i napriek tomu, že svojim účinkom je vraj o niečo slabší ako známy nandrolone decanoate. Z dostupných informácií vyplýva, že sa zneužíva zväčša v období výstavby veľkej svalovej hmoty, ale niektorí dopingoví hriešnici ho aplikujú aj v príprave na súťaž. Je však nutné zdôrazniť, že v porovnaní s acetátovou formou spôsobuje výraznejšie uskladňovanie vody vo svalstve.
     Vedľajšie účinky má veľmi mierne - väčšinou sa jedná o ľahké akné. Nearomatizuje, nespôsobuje zvýšenie krvného tlaku a nie sú známe ani výrazné negatívne vplyvy na pečeň. Všeobecne je považovaný za najbezpečnejšiu injekčnú formu anabolicko-androgénnych steroidov, ktorú zneužívajú aj takí dopingoví hriešnici, ktorí si spôsobili 17-alfa-alkylovanými steroidmi výrazné poškodenie organizmu. Samozrejme, všetky tieto publikované informácie nevylučujú potencionálne nebezpečenstvo v prípade masívneho podávania dlhú dobu.

Zneužívané dávky: z dostupných materiálov vyplýva, že týždenné zneužívané množstvo tohto prostriedku sa pohybuje v rozsahu 100-200 mg, pričom zväčša sa kombinuje s ostatnými anabolicko-androgénnymi prostriedkami. V období budovania svalovej hmoty sa najčastejšie spomínajú prostriedky typu testosterón-mix, stanozolol, ale aj nandrolone decanoate. V príprave na súťaž sa zneužíva aj s ostatnými "tvrdšími" dopingovými prostriedkami.
     Zaujala ma informácia o tom, že dopingoví hriešnici, ktorí sa vzhľadom na potencionálne nebezpečenstvo vyhýbajú silne hepatotoxickým prostriedkom, methenolone enanthate s úspechom kombinujú aj s testosterone undecanoate.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:steroidy.eu - kvalita za dobrú cenu!